chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Paleta PARA Rhythm

Paleta PARA Rhythm

28.03.2012
Gorąca paleta Rhythm na pierwsze ciepłe dni - trend kolorystyczny na 2012 od PARA PAINTS
Ciepłe i intensywne barwy oraz odważne połączenia to cechy charakterystyczne propozycji RHYTHM od PARA Paints.


Chemia budowlana - Paleta PARA Rhythm
Paleta Rhythm zaskakuje swoją różnorodnością. Powstała z inspiracji nowoczesnymi metropoliami, gdzie przenikają się wpływy różnorodnych nacji i kultur. Multikulturalizm wielkich miast, programy podróżnicze oraz możliwości dalekich podróży sprawiają, że możemy czerpać inspiracje z odległych kultur. Połączenia kolorystyczne od lat stosowane w Indiach, czy Afryce już dziś mogą stać się częścią naszego domu.
REKLAMA:


Dominującym kolorem palety PARA Rhythm jest pomarańczowy: „Słodki i soczysty” oraz „Zabawny”. To kolor, który nastraja optymizmem i pobudza do działania. Pomarańczowe wnętrze jest radosne i tętniące rytmem tropikalnych wysp. Oryginalności i orientalnego charakteru palecie dodają odważne połączenia tej barwy z: „Szafranowym Żółtym”, „Fioletowym Szafirkiem” oraz „Listkami Lilii”. Wspólne połączenie tych barw oddziałuje na wyobraźnie przenosząc nas w świat odległych kultur. Autorem trendu jest ceniony kanadyjski projektant wnętrz, Marc Atiyolil.

Autor: PARA - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt