chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Akcesoria malarskie marki Globall

Akcesoria malarskie marki Globall

09.01.2012
W ostatnim czasie firma Global Point wprowadziła na rynek nową markę akcesoriów malarskich. Asortyment marki Globall, przydatny zarówno fachowcom budowlanym, jak i amatorom domowych remontów, pozwala na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prac na światowym poziomie.

Chemia budowlana - Wałki malarskie marki Globall Fot. Global Point
Wałki malarskie marki Globall Fot. Global Point
Wprowadzona przez firmę Global Point marka Globall obejmuje kompleksową ofertę produktów, która pozwala wybierać spośród szerokiego wachlarza akcesoriów malarskich (m.in. kije, kuwety, wiadra, mieszadła,) wałków malarskich, taśm malarskich oraz akcesoriów budowlanych (plandeki, worki), a także akcesoriów do okien i drzwi (uszczelki, moskitiery). Global Point kieruje ofertę marki Globall zarówno do profesjonalistów jak i do domowych majsterkowiczów.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Tektura i papier marki Globall Fot. Global Point
Tektura i papier marki Globall Fot. Global Point
W trosce o najwyższą jakość produktów marki Globall, materiały do ich produkcji są specjalnie sprowadzane z Niemiec, Holandii oraz Włoch. W celu ułatwienia znalezienia interesujących nas akcesoriów, Globall stworzył szeroki katalog produktowy zawierający dokładne opisy techniczne asortymentu wraz ze zdjęciami. Będzie można go znaleźć na stronie internetowej www.globall.com.pl. Docelowo znajdzie się tam także sklep internetowy, który umożliwi zakup potrzebnego ekwipunku bez wychodzenia z domu.

Chemia budowlana - Logo umieszczane na produktach wykonanych z surowców odnawialnych Fot. Global Point
Logo umieszczane na produktach wykonanych z surowców odnawialnych Fot. Global Point
Skupiając się na optymalizacji swojej marki, Globall nie zapomina o naturze. W trosce o środowisko, systematycznie zwiększana jest ilość wyrobów produkowanych z surowców odnawialnych. Użytkownicy akcesoriów malarskich Globall informowani są o dbałości producenta o przyrodę za pomocą specjalnego logo umieszczonego na etykietach.

Przed odświeżeniem wyglądu pomieszczeń, często dobieramy niezbędne akcesoria, by prace remontowe zakończyły się sukcesem. Teraz, dzięki marce Globall, mają one szansę zakończyć się sukcesem na światowym poziomie.

Autor: Global Point - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt