chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Farba tablicowa

Farba tablicowa

28.05.2009
Studio Finishes Chalkboard Paint 307 – nowa farba marki Benjamin Moore Paints, z pozoru jest niespodzianką przygotowaną z myślą o najmłodszych, ale po bliższym poznaniu również dorośli docenią jej walory praktyczne.

Chemia budowlana - Farba tablicowa
Każdy rodzic doskonale wie, że małe dzieci uwielbiają malować po ścianach. Od kiedy zaczną chodzić ich ulubionym zajęciem jest zdobienie pokoju przy użyciu kredek, flamastrów itp. Mama i tata stają przed dylematem - pozwolić maluchom na tą artystyczną twórczość, czy nieustannie pilnować czystości ścian. Benjamin Moore & Co., amerykański producent materiałów malarskich, podpowiada jak znaleźć kompromis między obawami rodziców o wygląd mieszkania, a artystycznymi potrzebami dzieci. Wystarczy zakupić farbę Studio Finishes Chalkboard Paint 307, wymalować dziecku na ścianie specjalną tablicę do rysowania i obie strony będą zadowolone.
REKLAMA:


Studio Finishes Chalkboard Paint 307 to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa o półmatowym wykończeniu. Służy do malowania na ścianach tablic, po których można pisać i rysować przy pomocy kredy. Farba może być również stosowana do renowacji tablic szkolnych. Produkt sprawdzi się nie tylko w pokojach dziecięcych, ale również w sali konferencyjnej, biurze, czy kuchni skutecznie zastępując tradycyjną tablicę drewnianą.

Chemia budowlana - Farba tablicowa
Farba Studio Finishes Chalkboard Paint 307 jest łatwa i bezpieczna w użytkowaniu. Nie kapie podczas malowania, szybko schnie i posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Powstała w wyniku malowania tablica jest odporna na oddziaływanie kredy i wielokrotne zmywanie przy użyciu wody. Powłoka malarska nie traci koloru i nie wybłyszcza się. Produkt marki Benjamin Moore Paints nie wydziela drażniącego zapachu i co istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa dzieci, spełnia wymogi w zakresie zawartości LZO (Lotnych Związków Organicznych) na rok 2010.

Betty Moore radzi jak szybko i łatwo przekształcić zwykły stolik w użyteczną tablicę.
1. Kup mały stolik drewniany do pokoju dziecięcego.
2. Przetrzyj blat stolika drobnoziarnistym papierem ściernym.
3. Usuń z powierzchni blatu pył.
4. Pomaluj blat farbą gruntującą Fresh Start Primer 024 marki Benjamin Moore Paints.
5. Następnego dnia pomaluj blat farbą Studio Finishes Chalkboard Paint 307.
6. Gotowe ! Twoje dziecko ma idealny stolik do malowania.
Chemia budowlana - Farba tablicowa
Informacje o produkcie:
- Wydajność: ok. 10 m2/l.
- Cena: 99 zł za 1 l (w tym 22% VAT).
- Opakowanie: 0,95 l
- Kolorystyka: czerń
- Producent: Benjamin Moore & Co., USA.


Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt