chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Wirtualny wizualizer od Dekoral

Wirtualny wizualizer od Dekoral

01.02.2011
Zdarza się, że już wybrane kolory farb potrafią nas zupelnie zaskoczyć. Niekoniecznie przyjemnie... Istnieje jednak prosty sposob, który pomoże uniknąć aranżacyjnych wpadek: wirtualny wizualizer Dekoral. Wygodny program pomoże nam sprawdzić każdy wnętrzarski pomysł i stworzyć naprawdę udane wnętrze.

Chemia budowlana - Wirtualny wizualizer od Dekoral
Zastanawiasz się, który kolor będzie najbardziej pasował do salonu lub sypialni? Wybór barw do wnętrza warto dobrze przemyśleć. Bywa, że zestawienia odcieni okazują się niewłaściwe lub źle komponują się z meblami i dekoracjami mieszkania. Warto więc sięgnąć po nowoczesne i praktyczne wsparcie – wirtualne.
REKLAMA:


Wirtualny wizualizer od Dekoral


Wizualizer znajdujący się na stronie www.dekoral.pl zdecydowanie ułatwia selekcję kolorów pasujących do mieszkania. Dzięki intuicyjnej aplikacji możemy szybko stworzyć wnętrza, które będą zgodne z naszym indywidualnym stylem.

Program w wygodny sposób umożliwia kreowanie dowolnych zestawień kolorystycznych na dostępnych projektach pomieszczeń oraz fasad. Spośród kilku zdjęć salonów, kuchni, łazienek czy pokojów dziecięcych możemy wybrać te, które są najbardziej zbliżone do wystroju naszego mieszkania i zacząć zabawę z kolorami. Nie musimy jednak ograniczać się wyłącznie do zaproponowanych wnętrz. Program – jako jedyny na rynku - pozwala również na tworzenie wirtualnych aranżacji na własnych zdjęciach. Dzięki temu z łatwością zobaczymy, jak nasze mieszkanie zyskuje nowy charakter w zależności od zmieniających się barw.

Chemia budowlana - Wirtualny wizualizer od Dekoral

Załaduj zdjęcie i maluj


Aranżacja kolorystyczna dzięki wizualizerowi staje się zatem wyjątkowo łatwa i przyjemna. Jeśli chcemy dobrać kolory do własnego mieszkania, po prostu wybieramy opcję "Twoje zdjęcie" i wgrywamy fotografię wnętrza lub fasady. Następnie, używając wskaźnika w postaci elektronicznego pędzla, zaznaczamy obszar, na który chcemy nanieść farbę. Wybranym przez nas kolorem malujemy ściany i sprawdzamy, czy uzyskany rezultat nas satysfakcjonuje. Możemy dowolnie zmieniac barwy, zestawiać je w dowolne kompozycje – aż do uzyskania wymarzonego efektu.

Program umożliwia dobór kolorów z dwóch palet. Pierwsza z nich zawiera barwy posegregowane ze względu na ich intensywność oraz stopień dopasowania do siebie. Drugą kategorię stanowi paleta z kolorami NCS, decydując się na kolor z tej palety, program proponuje również odcienie z nim harmonizujące. Po dobraniu barw ścian i sufitów, możemy nanieść na zaznaczony obszar także efekty dekoracyjne. Dzięki wizualizerowi możemy również wirtualne modelować przestrzeń, aby sprawdzić, jakie kolory optycznie powiększą pomieszczenie lub zmienią jego charakter.

Chemia budowlana - Wirtualny wizualizer od Dekoral

Pomaluj i podziel się


Wirtualna aplikacja jest także idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy podzielić się z innymi swoją wizją wystroju wnętrz. Po kolorystycznym zaaranżowaniu wybranego pomieszczenia, projekt można zachować, przesłać lub pokazać bliskim, by ewentualnie wspólnie nanosić zmiany i uzyskać wnętrze, w którym wszyscy domownicy będą czuć się dobrze. Jeśli planujemy remont mieszkania, zacznijmy od sięgnięcia po... wirtualny pędzel! Z wizualizerem marki Dekoral na pewno stworzymy oryginalną i ciekawą aranżację.

http://www.dekoral.pl/wizualizer.xml

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt