chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Malujemy pokój niemowlaka

Malujemy pokój niemowlaka

21.01.2011
Wraz z narodzinami dziecka, rodzice chcąc zaaranżować mu pokój, stają przed wieloma dylematami. Planując bezpieczne i funkcjonalne wnętrze, warto zwrócić uwagę na takie czynniki zawartość alergenów w farbach. Ważne jest, aby wybierając farby do pokoju niemowlaka, znać ich chemiczną zawartość.

Chemia budowlana - Malujemy pokój niemowlaka
Rekomendowanymi produktami są środki nietoksyczne i o niskich zawartościach lotnych związków organicznych. Ekologiczne farby Essence z palety kolorów PARA PAINTS, nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. Zmniejszona emisja zapachu sprawia, że najlepiej stosować je w pomieszczeniach, gdzie przebywają dzieci, alergicy i osoby wrażliwe. Mają także podwyższone parametry UV, dzięki czemu kolor na długi czas zachowuje swoje właściwości.
Przeczytaj również: Kolekcja kolorów Color Stories
REKLAMA:


W pokojach zaplanowanych wyłącznie dla dziecka konsekwentnie wybierajmy jasne kolory, ale nie biel. Białe ściany dają uczucie chłodu, a przecież zależy nam na stworzeniu przytulnego klimatu. Rodzice często decydują się na wstawienie łóżeczka do swojej sypialni. W tym wypadku jego aranżacja powinna być zatem kontynuacją wystroju domu, utrzymaną w tej samej tonacji kolorów. Pastele uspokajają i stymulują rozwój emocjonalny malucha.

Chemia budowlana - Malujemy pokój niemowlaka
Na rynku polskim dostępny jest szeroki wachlarz farb, które próbują przykuć naszą uwagę bogatą paletą kolorów, przystępną ceną, czy chociażby ciekawym projektem puszki. Przy wyborze farby do pokoju niemowlaka, warto jednak zwrócić uwagę na każdy detal, a przede wszystkim na skład chemiczny. Z farbą Essence stworzymy bezpieczne wnętrze dla nowego członka rodziny - wolne od alergenów, przyjazne środowisku. O to, by było także miłe dla oka zadbamy, wybierając kolor z palety ponad 2500 barw.

Paleta kanadyjskich farb PARA to ponad 5 000 kolorów zaprojektowanych przez architektów i plastyków z Ameryki Północnej. Stulenia tradycja pozwoliła na stworzenie farb najwyższej jakości, przyjaznych środowisku i człowiekowi. W ofercie marki PARA dostępne są farby do wnętrz, farby zewnętrzne, tynki dekoracyjne, tapety, grunty i podkłady oraz szeroka gama elementów dekoracyjnych.
Przeczytaj również: Farby o matowym stopniu połysku
Autor: PARA - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt