chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » HG higieniczny środek do czyszczenia lodówek

HG higieniczny środek do czyszczenia lodówek

12.05.2010
Elegancka lodówka, np. ze stali nierdzewnej, może być ozdobą nowoczesnej, ekskluzywnej kuchni. Mimo to, jej głównym przeznaczeniem jest przechowywanie żywności, dlatego szczególnie powinniśmy dbać o jej czystość. Stosując HG higieniczny środek do czyszczenia lodówek zlikwidujemy wszelkie zabrudzenia oraz nieprzyjemny zapach.

Chemia budowlana - HG higieniczny środek do czyszczenia lodówek
Skuteczne czyszczenie lodówki polega nie tylko na usunięciu resztek pokarmów i widocznych zabrudzeń, ale również szkodliwych bakterii, których nie widać gołym okiem. Pozbycie się ich przedłuża trwałość przechowywanych produktów spożywczych, a także chroni nas przed zatruciami. Stosując odpowiednie, dedykowane środki czyszczące mamy gwarancję, że wnętrze naszej lodówki będzie sterylnie czyste, a powłoka ścian urządzenia nie ulegnie zniszczeniu.
REKLAMA:


Błyskawicznie czysta lodówka


HG higieniczny środek do czyszczenia lodówek charakteryzuje się dużą skutecznością, szybkością działania oraz świeżym zapachem. W ciągu zaledwie kilku chwil likwiduje zabrudzenia z resztek pożywienia, które mogły przykleić się do ścian i półek. Praktyczne opakowanie jest wyposażone w dwufunkcyjny spryskiwacz, który w zależności od potrzeb umożliwia dozowanie płynu strumieniem lub przez rozpylanie.

Chemia budowlana - HG higieniczny środek do czyszczenia lodówek
Przed przystąpieniem do mycia lodówki należy wyjąć z niej wszystkie produkty spożywcze i akcesoria – półki, koszyki, czy pojemniki na lód. Następnie spryskać wnętrze HG higienicznym środkiem do czyszczenia lodówek, uważając na urządzenia wentylacyjne. Preparat nie wymaga spłukiwania, wystarczy ściany lodówki wytrzeć do sucha czystą ściereczką. W przypadku silnych zabrudzeń należy pozostawić płyn na czyszczonej powierzchni kilka minut. Środek możemy również stosować do czyszczenia zewnętrznych elementów lodówki - drzwi i obudowy.

W kuchni pomocnym będzie także HG środek do usuwania tłuszczu, który można bezpiecznie stosować na powierzchniach ze stali nierdzewnej, galwanizowanych, emaliowanych, aluminiowych i plastikowych, a także kafelkach ceramicznych. Preparat skutecznie usuwa osad z tłuszczu także ze ścianek wewnętrznych kuchenek mikrofalowych.Producent: HG INTERNATIONAL B.V.

Fot. HG

Autor: HG Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.8)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt