chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Kolory skradzione naturze

Kolory skradzione naturze

12.04.2010
Natura jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. Do jej bogactwa odwołuje się odświeżona linia farb Śnieżka Barwy Natury. Rozkwitająca energetyczną wiosną kolorów paleta barw nawiązuje do ożywczych trendów ze świata designu.

Chemia budowlana - Kolory skradzione naturze
Przeczytaj również: Kolekcja kolorów Color Stories
REKLAMA:


Śnieżka Barwy Natury to niezastąpione narzędzie, w ręku każdego dekoratora wnętrz, zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Starannie opracowane kolory gwarantują pewność uzyskania zamierzonych efektów, dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Linia farb pozostając w zgodzie z naturą, podąża za najbardziej aktualnymi prądami w europejskim designie.

Uwagę przykuwa nowy prestiżowy wygląd opakowania Śnieżki Barwy Natury. Jego nowatorska sześcienna forma urzeka widza. Jest zapowiedzią wyjątkowego produktu: ciepłego i bliskiego, a także łatwego w zastosowaniu. W magnetycznej oprawie kryje się różnorodność barw symbolizowanych przez motywy zaczerpnięte wprost z natury. Paleta Śnieżki jest zatopiona w świecie autentycznych zjawisk. Zaprasza człowieka, aby także on stał się jego integralną częścią. Śnieżka Barwy Natury zabiera na piaszczyste, słoneczne wybrzeże odmalowane w ciepłych, energetycznych tonacjach żółci i czerwieni. Nowa paleta przenosi w przestrzeń pełną zapachów i smaków: w beżowo-brązowy świat korzennych przypraw i orzechów, aromatów kawy i miodu. Jest zieloną uspokajającą zapowiedzią, tajemniczym niebiesko-różowym zaproszeniem.

Chemia budowlana - Kolory skradzione naturze
Przeczytaj również: Farby o matowym stopniu połysku
Śnieżka Barwy Natury oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Linia farby opiera się na technologii Teflon® surface protector, która pomalowanym ścianom pozwala na oddychanie, a także zapewnia im większą trwałość i odporność. Ponadto Teflon® surface protector pozwala na wielokrotne zmywanie ścian ułatwiając utrzymanie ich w czystości.

Źródło: www.sniezka.pl

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt