chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Profesjonalna i szybka odnowa drewna z Jedynką

Profesjonalna i szybka odnowa drewna z Jedynką

02.04.2020
Budzącą się do życia przyrodę przyjemniej jest obserwować w zadbanym otoczeniu. Wiosna to zatem dobry czas, by zająć się konserwacją drewna na zewnątrz domu. Dzięki Impregnatowi z woskiem marki Jedynka zszarzałe po zimie elementy wyposażenia ogrodu szybko odzyskają swój naturalny urok i będą znów zachęcać do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka

Drewniane ogrodzenie będzie stanowić atrakcyjną wizytówkę domostwa na cały sezon, jeśli tylko odnowimy je Impregnatem z woskiem marki Jedynka. Produkt głęboko wnika w drewno, zapewniając kompleksową ochronę i trwałość powłoki do 6 lat. Dzięki systemowi trzech aktywnych żywic impregnat nie tylko zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale też skutecznie odpycha wilgoć i nadaje jej odporność na działanie mikroorganizmów. Na dodatek teraz dostępny jest w promocyjnych opakowaniach - 10% gratis przy pojemnościach 5 i 10 litrów.

Impregnat marki Jedynka świetnie sprawdzi się też do konserwacji mebli ogrodowych. Będzie je chronić przed działaniem negatywnych czynników atmosferycznych, a przy tym stylowo je udekoruje, nadając piękny i trwały kolor. Drewniana ławka w odcieniu Dąb bielony będzie wdzięczną ozdobą przydomowej przestrzeni, wyróżniającą się na tle kwitnących na wiosnę kolorowych roślin. Tak przytulna sceneria i ciepłe promienie słońca stworzą komfortowe warunki do relaksu w ogrodzie.

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt