chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Kleje do płytek na ogrzewaniu podłogowym

Kleje do płytek na ogrzewaniu podłogowym

01.01.2010
Zestawienie klejów do klejenia płytek na ogrzewaniu podłogowym.
Oferta na podstawie materiałów dostępnych w bazie produktów portalu.


Chemia budowlana - Kleje do płytek na ogrzewaniu podłogowym

Knauf K3 Format - Klej do płytek posadzkowych

:
Przeczytaj również: Czym są kleje żelowe?
REKLAMA:


Zastosowanie:
Wysoko wartościowa, zawierająca cement zaprawa uszlachetniona tworzywem sztucznym, jakościowo kontrolowana, odporna na mróz i wodę. Zalecana do mocowania podłogowych płytek ceramicznych. Zgodnie z normą PN-EN 12004 do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Do układania ceramicznych płytek podłogowych, gresu i nieprzezroczystych płytek z kamienia naturalnego. Do klejenia bez pustych przestrzeni pod płytkami. Odporna na mróz. Przeznaczona na tarasy i balkony, optymalnie przewodzi ciepło przy ogrzewaniu podłogowym. Idealna do płytek wielkoformatowych. Doskonała na wszelkie podłoża budowlane (beton, jastrych cementowy i asfalt lany, na ogrzewanie podłogowe, płyty cementowo-włóknowe, gipsowe, gipsowo-włóknowe i suche podłogi).

Chemia budowlana - Kleje do płytek na ogrzewaniu podłogowym

Knauf K4 Flex - Elastyczny klej do płytek

:

Zastosowanie:
Wysoko wartościowa, zawierająca cement, cienkowarstwowa zaprawa, jakościowo kontrolowana, odporna na mróz i wodę. Zalecana do mocowania ściennych i podłogowych płytek ceramicznych. Zgodnie z normą PN-EN 12004 do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Szczególnie polecana do stosowania na mocno obciążonych powierzchniach nadaje się do zastosowania na podłożach takich jak: tarasy, balkony, jastrychy z ogrzewaniem podłogowym, do klejenia gresu oraz płyt kamiennych.
Przeczytaj również: Przyklejamy lustro
Chemia budowlana - Kleje do płytek na ogrzewaniu podłogowym

Knauf K5 Marble - Biały Klej do płytek posadzkowych i marmurowych

:

Zastosowanie:

Wysoko wartościowa, zawierająca biały cement, cienkowarstwowa zaprawa, jakościowo kontrolowana, odporna na mróz i wodę. Zalecana do mocowania ściennych i podłogowych płytek ceramicznych. Zgodnie z normą PN-EN 12004 do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Do klejenia jasnych i prześwitujących płyt marmurowych oraz płyt z kamienia naturalnego na typowe podłoża budowlane. Można kleić też parapety marmurowe (zęby szpachli od 6 - 10mm). Po dodaniu Knauf Emulsji uelastyczniającej do mas samopoziomujących i klejów (Knauf Kleber- und Boden-Elast) nadaje się do zastosowania na podłożach krytycznych (tarasy, balkony, przy kładzeniu płytki na płytkę, na wodoodporne płyty wiórowe, na ogrzewanie podłogowe, do klejenia gresu, płyt dźwiękochłonnych).
Zobacz również:
- Ogrzewanie podłogowe
- Przegląd klejów do ceramiki na ogrzewaniu podłogowym
oraz
- Kleimy gres
- Przegląd klejów do gresu


(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt