chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » V33 – Lazura ochronna Współczesna Polski Klimat

V33 – Lazura ochronna Współczesna Polski Klimat

10.05.2018
Aby uchronić ukochaną, letnią altankę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, warto zadbać o jej odporność i wytrzymałość. Tu z pomocą przyjdzie nowość w ofercie V33 – Lazura ochronna Współczesna Polski Klimat.

Chemia budowlana - Fot. V33
Fot. V33
Lazura ochronna Współczesna Polski Klimat to rozwiązanie przygotowane z myślą o trudnych warunkach pogodowych naszego klimatu. Wahania temperatur, okresy wzmożonego nasłonecznienia, czy duża wilgotność powietrza narażają drewno na zmiany objętościowe, powstawanie mikroszczelin i biokorozje. W efekcie, naturalne piękno surowca traci swój blask, na czym cierpi nie tylko jego wytrzymałość, ale i estetyka całej strefy wypoczynkowej.

Z uszkodzeniami drewna, podobnie jak z przeziębieniem. Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Dlatego warto postawić na produkt, który zaopiekuje się strefą wokół domu w sposób kompleksowy – niezależnie od pory roku. Lazura ochronna Współczesna Polski Klimat zawiera multi filtry UV zapewniające pełną ochronę przed wysychaniem i szarzeniem drewna spowodowanym intensywną ekspozycją na promienie słoneczne – zwłaszcza latem. Tworzona przez nią powłoka jest wodoodporna, dlatego krople jesiennego, czy wiosennego deszczu nie wnikają w głąb drewna, lecz spływają po jego powierzchni. Dodatkowo, produkt jest w pełni mrozoodporny - nie pęka oraz nie łuszczy się, gdy słupek rtęci spada poniżej zera. Elastyczne warstwy osłonowe tworzone przez lazurę pracują wraz ze zmianami objętościowymi wynikającymi z wahań temperatury, pozwalają drewnu oddychać, dzięki czemu chronią surowiec przez cały rok.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. V33
Fot. V33
Szeroki wachlarz zalet funkcjonalnych uzupełniają niezwykłe walory estetyczne. Dopracowana receptura lazury utrwala piękno drewna i podkreśla jego usłojenie, a jej nieprzemakalna powłoka gwarantuje trwały i niezawodny efekt dekoracyjny. Do wyboru mamy aż 9 modnych kolorów: odymiony świerk, czerwony cedr, ciemną miedź, pozłacaną sosnę, biały cedr, odymiony dąb, srebrnoszary, srebrny cedr oraz grafitowy dąb, które w łatwy sposób pozwolą przywrócić blask przydomowemu drewnu i zachować jego piękno nawet do 9 lat.

Rada eksperta V33: Odpowiednio przygotowane podłoże to podstawa. Drewno musi być czyste, suche i o odpowiedniej wilgotności. Surowe drewno należy przeszlifować papierem ściernym, odpylić oraz zabezpieczyć Impregnatem do drewna konstrukcyjnego V33. Z drewna wcześniej pokrytego lazurą należy zaś usunąć złuszczająca się warstwę, powierzchnię przeszlifować, zmatowić i nałożyć właściwą warstwę wykończeniową. Ostateczny efekt kolorystyczny widoczny jest po wyschnięciu.

Lazura ochronna Współczesna Polski Klimat doskonale zadba o elementy architektury ogrodowej, drewniane elewacje i ukochane altanki. A cóż może być piękniejszego niż słoneczne popołudnie, czy poranna kawa we własnym, zadbanym i nienagannym ogrodzie?Producent: V33
Wykończenie: matowe
Czas schnięcia: 3 godziny
Opakowanie: 0,75l; 2,5l; 5l
Cena: 0,75l - 47,50 zł, 2,5l - 129,00 zł, 5l - 177,00 zł.

Autor: V33 Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt