chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Masa żywiczna QUIKSET®

Masa żywiczna QUIKSET®

13.03.2017
QUIKSET® wprowadził na rynek rozwiązanie - żywiczną masę montażową pozwalającą na montaż w podłożu elementów drewnianych czy metalowych.

Chemia budowlana - Fot. Quikset
Fot. Quikset
Chemia budowlana - Fot. Quikset
Fot. Quikset

Opis produktu:


- masa żywiczna QUIKSET® to rewolucyjna alternatywa dla gotowych mieszanek betonowych, które są ciężkie, brudzące, a ich czas schnięcia znacznie wydłuża prace. Przygotowanie masy QUIKSET® do użycia trwa 20 sekund, a sam montaż jest 300 razy szybszy niż w przypadku betonu. QUIKSET® zastyga w 15 minut, a pełną wytrzymałość uzyskuje po kilku godzinach. Pozwoli nam to zaoszczędzić wiele czasu i energii, szczególnie w przypadku większych realizacji, takich jak ogrodzenie posesji. Ponadto, masa QUIKSET® nie wymaga kopania tak dużych otworów pod słupki jak tradycyjny beton. Oznacza to nawet do ośmiu razy mniej ziemi do wywiezienia i mniej energii poświęconej na jej transport oraz kopanie.

- jedno opakowanie QUIKSET® pozwala na zamontowanie jednego słupka, a tym samym zastępuje nawet do 86 kg betonu. Mniejsza ilość produktu oznacza niższe koszty transportu oraz krótszy czas rozładunku. Rozwiązuje to również problem przechowywania. Na stronie internetowej quikset.pl dostępny jest kalkulator, który pomoże nam obliczyć ilość masy niezbędną do wykonania zaplanowanych przez nas prac.
REKLAMA:


- to produkt, który nie tylko jest łatwy w użyciu, ale gwarantuje również najwyższą jakość i trwałość. Dzięki swojej wodoszczelności chroni zamontowane elementy przed butwieniem i korozją. Tworzywo to jest również elastyczne i „pracuje” razem z gruntem nawet przy dużych wahaniach temperatur. Pozwoli nam to uniknąć pęknięć i uszkodzeń mechanicznych. Jego dodatkową zaletą jest estetyka wykończenia – wszystkie ślady montażu ukryte są pod warstwą ziemi.

- to rozwiązanie, które jest nieocenioną pomocą przy montowaniu metalowych oraz drewnianych elementów w podłożu. Dzięki niej oszczędzimy czas i energię, a nawet tak poważne zadania jak ogrodzenie posesji staną się dziecinnie proste. Nowoczesna technologia, doceniona przez specjalistów w branży jest gwarancją, że masa sprosta naszym wymaganiom i pozwoli nam cieszyć się rozwiązaniem najwyższej jakości.

Wycena:
Żywiczna masa montażowa Quikset, 300 ml cena od 40 zł brutto
Żywiczna masa montażowa Quikset, 700 ml cena od 55 zł brutto


(Oceń ten artykuł):
(3.1)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt