chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
Nowości na rynku
Szukaj w nowościach:
chemia budowlana - Uszczelniacz uniwersalny SOPRO WB 588
Uszczelniacz uniwersalny SOPRO WB 588(21.06.17)
Nowy uszczelniacz uniwersalny SOPRO WB 588, który nie boi się żadnych wyzwań i z łatwością poradzi sobie ze wszelkimi pracami naprawczymi, konserwacyjnymi czy renowacyjnymi.
chemia budowlana - CERAMICZNA farba plamoodporna
CERAMICZNA farba plamoodporna(21.06.17)
CERAMICZNA farba plamoodporna, nowość w rodzinie farb wewnętrznych. Wysoko odporna na zmywanie i szorowanie na mokro
Więcej nowości
sposób wyświetlania:
Pozostałe nowości na rynku

Nowy uszczelniacz uniwersalny SOPRO WB 588, który nie boi się żadnych wyzwań i z łatwością poradzi sobie ze wszelkimi pracami naprawczymi, konserwacyjnymi czy renowacyjnymi.

CERAMICZNA farba plamoodporna, nowość w rodzinie farb wewnętrznych. Wysoko odporna na zmywanie i szorowanie na mokro

Od teraz wpatrywanie się w podłogę wcale nie musi oznaczać, że ktoś jest nieśmiały. Wręcz przeciwnie - może to być oznaka podziwiania przez tę osobę powierzchni pomalowanej innowacyjną wodorozcieńczalną farbą Tikkurila Betolux Akva! Dzięki niej stara i wymagająca renowacji podłoga może przybrać zupełnie nowe kolory. Wysoka trwałość farby zapewni jej świeży i atrakcyjny wygląd na wiele kolejnych lat.

Łatwa aplikacja, wysoka siła krycia, najszersza paleta kolorów oraz długoletnia odporność na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Tak w najmniejszym skrócie przedstawia się dekoracyjna i ochronna farba elewacyjna Premium – Baumit PuraColor.

Firma Knauf wprowadziła do sprzedaży nową gładź proszkową na bazie gipsu Knauf MP Finish.

Firma Skała Tychy zakończyła prace badawczo-wdrożeniowe i wprowadziła do obrotu handlowego dwuskładnikową masę uszczelniającą na bazie cementu, specjalnych dodatków i polimerów syntetycznych.

Do szerokiej oferty produktów ociepleniowych dołączył klej do wełny STANDARD ALPOL AK 526, wykorzystywany do przyklejania płyt izolacyjnych z wełny mineralnej. Jego szczególnym przeznaczeniem jest zastosowanie w systemach ociepleń stropów garażowych ALPOL TERMO STROP.

Najnowsza propozycja marki Francesco Guardi Collezione to farba, która imituje „zardzewiałe” powierzchnie. Uzyskany efekt idealnie wpisuje się w trend surowych i industrialnych wnętrz, jako niebanalny element wystroju mieszkania lub obiektów komercyjnych.

Wśród nowości na rynku pojawił się ostatnio tynk nanosilikonowy firmy Greinplast o nazwie handlowej NANOSILEX.

Akcja renowacja – Bondex wprowadza nowy produkt do ochrony drewna

Bondex wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z nowoczesnym hybrydowym preparatem Strong Wood Protection, łączącym w sobie zalety obu rodzajów impregnatów.

Trwała, elastyczna i kolorowa – Sopro przedstawia nową zaprawę fugową FL plus

Marka Dekoral poszerza swoją ofertę o linię Dekoral Silver, przystosowując produkty nie tylko do potrzeb konsumentów indywidualnych, lecz także profesjonalistów.

Bondex wprowadza do oferty specjalistyczną farbę do malowania sufitów. Bondex Smart Paint Sufit skutecznie pokryje malowaną powierzchnię, pozostawiając ją białą i nieskazitelnie gładką.

Gruboziarnista mineralna masa dekoracyjna w kolorze szarym.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Nowości produktowe

chemia budowlana - serwis dla hurtownikówchemia budowlana - serwis dla wykonawców
Copyright 2017 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt