chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
Nowości na rynku
Szukaj w nowościach:
chemia budowlana - Farba PROFESSIONAL 013
Farba PROFESSIONAL 013(09.10.17)
Farba PROFESSIONAL 013 to nowy produkt KREISEL dedykowany do agregatów malarskich.
chemia budowlana - MultiGips Gipsowa gładź szpachlowa
Więcej nowości
sposób wyświetlania:
Pozostałe nowości na rynku

Farba PROFESSIONAL 013 to nowy produkt KREISEL dedykowany do agregatów malarskich.

Farba kwarcowa RENOVA SILIKONPERL z efektem sperlenia wody, dzięki oryginalnemu ułożeniu powłoki w trakcie malowania przez bardzo długi czas utrzymuje czyste i suche powierzchnie ścian budynku. Spływające po elewacji krople wody naturalnie oczyszczają powierzchnię z brudu i kurzu.

Nowoczesna linia luksusowych, szybkoschnących lakierów akrylowych oraz emalii w sprayu do profesjonalnego stosowania w lakiernictwie.

STILL Polska wprowadza na rynek nową serię rozwiązań dla kompletacji, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom z obszaru ergonomii zwiększają wydajność procesów. Pojazdy linii OPX pozwalają oszczędzać cenne sekundy - bez zmniejszenia komfortu i bezpieczeństwa pracy.

Ratunek w naprawach pokryć dachowych

SEMPRE FARBY Sp. z o.o proponuje system deski elewacyjnej opartej o trwały cementowy tynk dekoracyjny, gwarantujący odporność na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV.

NOWOŚĆ - TYNK GIPSOWO-WAPIENNY - likwidujący największą wadę tynków gipsowych - podatność na korozję mikrobiologiczną

Wychodząc naprzeciw współczesnym trendom firma Bolix stworzyła efekt Metallic Point.

Multifunkcyjność przez duże M. Sopro prezentuje nową zaprawę klejową No.1 400 extra – wzmocniona włóknami, niezwykle wydajna i wielozadaniowa zaprawa, która, w zależności od wybranej konsystencji, stanie się niezastąpionym pomocnikiem każdego profesjonalnego wykonawcy.

W ofercie firmy Skała Tychy pojawiły się dwa nowe produkty przeznaczone dla profesjonalnych wykonawców. Są to: Rozcieńczalnik do tynków mozaikowych oraz Rozcieńczalnik do tynków uniwersalny.

Firma Blue Dolphin Tapes wprowadziła do swojej oferty nową Taśmę Ochronną.

Oferta produktowa firmy KREISEL wzbogaca się o nowe zaprawy do systemów ociepleń: LEPSTYR 210 ELASTYCZNY i STYRLEP 220 ELASTYCZNY.

weber.floor HB PLUS to nowe produkty uzupełniają rozwiązanie systemowe weberfloor INDUSTRY, które przeznaczone jest do całościowego kreowania betonowych posadzek przemysłowych o doskonałych parametrach.

Sigmafloor 2K Epoxy Aqua to kolejna tegoroczna premiera marki Sigma Coatings.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Nowości produktowe

chemia budowlana - serwis dla hurtownikówchemia budowlana - serwis dla wykonawców
Copyright 2017 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt