chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
Nowości na rynku
Szukaj w nowościach:
chemia budowlana - Nowość od Tytan Professional: klej montażowy Fix2 GT – 8 razy szybszy od tradycyjnych klejów!
Nowość od Tytan Professional: klej montażowy Fix2 GT – 8 razy szybszy od tradycyjnych klejów!(24.05.19)
Producent chemii budowlanej – Grupa Selena przygotowała na nadchodzący sezon kilka ciekawych nowości, m.in. klej montażowy Fix2 GT.
chemia budowlana - Biały sufit Primacol Professional
Biały sufit Primacol Professional(23.05.19)
Firma Primacol Professional do swojej oferty wprowadziła nowość farbę Biały sufit
Więcej nowości
sposób wyświetlania:
Pozostałe nowości na rynku

Rekomendowany do czyszczenia zabrudzeń po wszelkich pracach budowlanych (małych i dużych remontach, nowych realizacjach), w których używano zapraw mineralnych

FAST SPEEDER jest skutecznym środkiem przyspieszającym proces wiązania farb i tynków dyspersyjnych (akrylowych, siloksanowych i silikonowych) stosowanych w systemach ETICS w...

Styl rustykalny ma w sobie coś takiego, co sprawia, że...

Do czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji

Wysłużony kredens, stojący samotnie w rogu salonu, zszarzale ramki na zdjęcia, które kilka lat temu dumnie zdobiły ścianę, a może zapomniany stolik, jeszcze do niedawna w centrum uwagi, a dziś służący jako kolejna półka na książki?

Aby spełnić, a nawet wyprzedzić nadchodzące wymagania, architekci, wykonawcy i inwestorzy już dziś mogą zdecydować się na energooszczędną płytę izolacyjną PAROC UNS 34.

Szybkowiążąca zaprawa klejowa do płytek ceramicznych i terakoty wodo- i mrozoodporna typu C1 FT

Pierwsza inteligentna wyrównująca masa szpachlowa

Liberon przygotował niezwykłą linię produktów – nową kolekcję farb i efektów dekoracyjnych do mebli i powierzchni drewnianych!

Speedlep marki Majsterpol to szybkowiążący klej cementowy do przyklejania płytek ceramicznych, gresowych, elewacyjnych i klinkierowych.

Tikkurila Fontefloor PU Cem to powłoka poliuretanowo-cementowa wyróżniająca się wysoką odpornością na substancje chemiczne i na ścieranie.

Trwały efekt drewna bez uciążliwej pielęgnacji.

Firma IZOHAN wprowadza do swojej oferty nowość pianę poliuretanową do klejenia płyt EPS i XPS na dachach płaskich o różnorodnych podłożach - IZOHAN STYROPUK DACH.
Jesteś w dziale:

Nowości produktowe

chemia budowlana - serwis dla hurtownikówchemia budowlana - serwis dla wykonawców
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt