chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
Nowości na rynku
Szukaj w nowościach:
chemia budowlana - Sufit podwieszany z Cleaneo Akustik
chemia budowlana - Klej do zadań specjalnych Speedlep od Majsterpol
Klej do zadań specjalnych Speedlep od Majsterpol(19.11.18)
Speedlep marki Majsterpol to szybkowiążący klej cementowy do przyklejania płytek ceramicznych, gresowych, elewacyjnych i klinkierowych.
Więcej nowości
sposób wyświetlania:
Pozostałe nowości na rynku

Po wielomiesięcznych przygotowaniach firma Lakma prezentuje najnowszą i jedną z najbardziej spektakularnych premier produktowych jakie zaplanowała na rok 2018 !

Firma Dragon wprowadziła na rynek linię pięciu rozcieńczalników bazujących na biodegradowalnych surowcach pochodzących ze źródeł odnawialnych.

Elewacja to najbardziej reprezentatywna część każdego budynku. W czasach systemów ociepleń materiałem najczęściej wybieranym na jej wykończenie są tynki strukturalne. Nic dziwnego – odpowiednio dobrane znakomicie zdają egzamin w zakresie oczekiwań wizualnych i użytkowych, chroniąc przy tym ściany przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Najwyższą jakość powłok tynkarskich – pierwotnych oraz renowacyjnych – pozwalają osiągnąć tynki fasadowe w wersji premium. W tym roku ich rodzina powiększyła się o dwóch nowych członków – Baumit PuraTop oraz Baumit StarTop.

Szybkoschnący grunt na podłoża krytyczne

„HYDE PARK” na ścianie. PRZYPINAJ I ODPINAJ, RYSUJ, LICZ i ZAPISUJ.

Do sprzedaży trafiła właśnie najnowsza i długo oczekiwana farba funkcyjna marki LAKMA. Farba ceramiczna ACTIVE CARE to charakteryzujący się ponadprzeciętnymi umiejętnościami produkt, który dba o zdrowie całej rodziny.

W zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, firma Sopro wprowadza do swojej oferty nowe kolory fugi DF 10, które idealnie współgrają z tego typu aranżacjami.

Do rodziny produktów marki LAKMA dołączył właśnie nowy wyrób. Fixgrunt U, to uniwersalny grunt o bardzo szerokim zastosowaniu, dzięki któremu docelowo zastąpicie prawie całą rodzinę gruntów LAKMA jednym uniwersalnym produktem.

Na rynku dostępna jest już nowa linia farb wewnętrznych marki quick-mix

Tikkurila wprowadziła nową paletę kolorów do renowacji fasad mineralnych - Tikkurila Facade 760

Piękne, minimalistyczne i białe wnętrza mieszkań w stylistyce skandynawskiej, kreatywne i kolorowe przestrzenie w pokoju dziecięcym czy romantyczne pastele nawiązujące do stylu południowej Europy? Niezależnie od pomysłów aranżacyjnych, wszystkie te efekty stylistyczne można uzyskać stosując tylko jeden produkt.

Skuteczny na 455%. Sopro prezentuje nową recepturę wysokoelastycznej, białej zaprawy klejowej FF 455 2-15 mm

Wraz z postępującym rozwojem technologicznym oraz wynikającym z niego wzrostem oczekiwań rynkowych, marka Sto powiększyła swoją ofertę produktową o innowacyjne okładziny StoVeneer o wyglądzie ryfli i StoVeneer Wood o wyglądzie drewnianych desek.

Oferta profili do suchej zabudowy firmy Knauf wzbogaciła się o linię innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie profili KNAUF Super Magnum Plus.

Linia dekoracyjnych struktur umożliwia uzyskanie efektu betonu architektonicznego, desek elewacyjnych i cortenu, uwalniając nas od niedogodności związanych z zastosowaniem ich oryginalnych odpowiedników.
Jesteś w dziale:

Nowości produktowe

chemia budowlana - serwis dla hurtownikówchemia budowlana - serwis dla wykonawców
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt