chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
Nowości na rynku
Szukaj w nowościach:
chemia budowlana - Farby o unikalnym, metalicznym wykończeniu od Liberon
Farby o unikalnym, metalicznym wykończeniu od Liberon(14.02.19)
Farby metaliczne Liberon to ultranowoczesny sposób dekoracji powierzchni, dostępny w dwóch aspektach wykończenia.
chemia budowlana - Atlas efekt mokrego kamienia
Atlas efekt mokrego kamienia(01.02.19)
Intensyfikacja barwy okładziny kamiennej i innych powierzchni kamiennych. Impregnacja powierzchni kamienia naturalnego i syntetycznego – chroni przed kurzem, brudem, śladami po wodzie itp.
Więcej nowości
sposób wyświetlania:
Pozostałe nowości na rynku

FAST SPEEDER jest skutecznym środkiem przyspieszającym proces wiązania farb i tynków dyspersyjnych (akrylowych, siloksanowych i silikonowych) stosowanych w systemach ETICS w...

Styl rustykalny ma w sobie coś takiego, co sprawia, że...

Do czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji

Wysłużony kredens, stojący samotnie w rogu salonu, zszarzale ramki na zdjęcia, które kilka lat temu dumnie zdobiły ścianę, a może zapomniany stolik, jeszcze do niedawna w centrum uwagi, a dziś służący jako kolejna półka na książki?

Aby spełnić, a nawet wyprzedzić nadchodzące wymagania, architekci, wykonawcy i inwestorzy już dziś mogą zdecydować się na energooszczędną płytę izolacyjną PAROC UNS 34.

Szybkowiążąca zaprawa klejowa do płytek ceramicznych i terakoty wodo- i mrozoodporna typu C1 FT

Pierwsza inteligentna wyrównująca masa szpachlowa

Liberon przygotował niezwykłą linię produktów – nową kolekcję farb i efektów dekoracyjnych do mebli i powierzchni drewnianych!

Speedlep marki Majsterpol to szybkowiążący klej cementowy do przyklejania płytek ceramicznych, gresowych, elewacyjnych i klinkierowych.

Tikkurila Fontefloor PU Cem to powłoka poliuretanowo-cementowa wyróżniająca się wysoką odpornością na substancje chemiczne i na ścieranie.

Trwały efekt drewna bez uciążliwej pielęgnacji.

Firma IZOHAN wprowadza do swojej oferty nowość pianę poliuretanową do klejenia płyt EPS i XPS na dachach płaskich o różnorodnych podłożach - IZOHAN STYROPUK DACH.

Nowy wałek zwiększy siłę krycia farby aż do 50%!
Jesteś w dziale:

Nowości produktowe

chemia budowlana - serwis dla hurtownikówchemia budowlana - serwis dla wykonawców
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt