chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
Nowości na rynku
Szukaj w nowościach:
chemia budowlana - Wałek do malowania ścian Polyamide Power marki ProGold
Wałek do malowania ścian Polyamide Power marki ProGold (11.10.18)
Nowy wałek zwiększy siłę krycia farby aż do 50%!
chemia budowlana - DSF® 523 - elastyczna zaprawa uszczelniająca jednoskładnikowa od Sopro
DSF® 523 - elastyczna zaprawa uszczelniająca jednoskładnikowa od Sopro(11.10.18)
Jednoskładnikowa, cementowa zaprawa uszczelniająca do wytwarzania elastycznych powłok nie przepuszczających wody i mostkujących pęknięcia...
Więcej nowości
sposób wyświetlania:
Pozostałe nowości na rynku

Nowoczesna lakierobejca impregnująca EXTREME WOOD CARE przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania wszelkich powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń (pergole, altany, meble ogrodowe, płoty, podbitki itp.).

Silikon Sanitarny Sopro, któremu niestraszna jest wilgoć, pleśń oraz destrukcyjne działanie promieni słonecznych.

Rozcieńczalnik do tynków mozaikowych jest dodatkiem produkowanym na bazie żywicy akrylowej i dodatków uszlachetniających

Rozcieńczalnik do tynków jest dodatkiem produkowanym na bazie żywicy polimerowej i dodatków uszlachetniających.

Firma Torggler Polska wprowadziła nową linię klejów do glazury pod nazwą Tile Adhesive

Tynk mozaikowy ASDECO przeznaczony jest do ręcznego wykonywania powierzchni dekoracyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków, w szczególności na cokoły, podmurówki, ściany balkonowe itp.

Biała gładź polimerowa służy do wykonywania wewnątrz pomieszczeń gładkich powierzchni ścian oraz sufitów, pod malowanie oraz tapetowanie.

Biała gładź polimerowa służy do wykonywania wewnątrz pomieszczeń gładkich powierzchni ścian oraz sufitów, pod malowanie oraz tapetowanie.

Suche elewacje, niezależnie od warunków

Firma quick-mix wprowadziła do swojej oferty nowość elewacyjną farbę silikonową Q 360.

Nowość w ofercie firmy Sopro – fuga perłowa Saphir– to rozwiązanie, które sprawdzi się w szerokim spektrum zastosowań ściennych i podłogowych, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz – doskonale uzupełniając nawet najbardziej odważne projekty aranżacyjne.

Nowy produkt Tynk Cementowo-Wapienny Maszynowy Standard Do Wewnątrz od Doliny Nidy.

Ułożenie wykładziny dywanowej na podłodze jest jednym z najprostszych i najszybszych sposobów na odmianę wyglądu pomieszczenia. Ponieważ zadanie to nie wymaga ani dużego nakładu pracy, ani zastosowania specjalistycznych narzędzi – z powodzeniem możemy wykonać je samodzielnie.

Samopoziomująca lub stabilna czyli dwie metody stosowania w 1 recepturze, szybkowiążąca, wzmocniona włóknami, elastyczna, cementowa masa szpachlowa do równoczesnego wyrównywania powierzchni i kształtowania spadków.

Tynk cienkowarstwowy, nanosilikonowy o strukturze „baranka”, posiadający właściwości samoczyszczące i oddychające. Jest tynkiem odpornym na otoczenie, gwarantuje najwyższą trwałość powłoki i koloru.
Jesteś w dziale:

Nowości produktowe

chemia budowlana - serwis dla hurtownikówchemia budowlana - serwis dla wykonawców
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt