chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » Nowości na rynku »  Styrolep K – wydajny i niezawodny od Majsterpol

Styrolep K – wydajny i niezawodny od Majsterpol

08.05.2019
Styrolep K to uniwersalna zaprawa klejowa do styropianu, którą można stosować również do szpachlowania i wypełniania niewielkich ubytków. Produkt jest wodoodporny, mrozoodporny i elastyczny. Styrolep K cechuje się zwiększoną przyczepnością, jest paroprzepuszczalny i służy do przyklejania płyt styropianowych (również z dodatkiem grafitu) wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Chemia budowlana - Fot. Majsterpol
Fot. Majsterpol
Produkt jest wodoodporny, mrozoodporny i elastyczny. Styrolep K cechuje się zwiększoną przyczepnością, jest paroprzepuszczalny i służy do przyklejania płyt styropianowych (również z dodatkiem grafitu) wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Orientacyjna wydajność produktu to ok około 4,0–5,0 kg suchej masy na m2, jednak należy pamiętać, że na zużycie wpływają takie czynniki jak jakość przygotowanego podłoża, jego równość i chłonność, a także doświadczenie ekipy wykonawczej. W celu dokładnego określenia wydajności kleju zalecane jest przeprowadzenie prób na danym podłożu.

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Nowości produktowe


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/nevicom2_www/www/chemiabudowlana.info/nowosci.php on line 127
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt