chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
Nowości na rynku
Szukaj w nowościach:
chemia budowlana - Hagmans przedstawia: farby epoksydowe do zadań specjalnych!
Hagmans przedstawia: farby epoksydowe do zadań specjalnych!(17.10.19)
W bogatym portfolio marki Hagmans znajduje się szeroki wybór produktów zarówno do malowania, jak i zabezpieczania powierzchni, aczkolwiek dużą popularnością i uznaniem w branży cieszą się farby epoksydowe, np. seria farb żywicznych Floor Paint.
chemia budowlana - Kątowniki drzwiowe - akcesoria do suchej zabudowy od Knauf
Więcej nowości
sposób wyświetlania:
Pozostałe nowości na rynku

W bogatym portfolio marki Hagmans znajduje się szeroki wybór produktów zarówno do malowania, jak i zabezpieczania powierzchni, aczkolwiek dużą popularnością i uznaniem w branży cieszą się farby epoksydowe, np. seria farb żywicznych Floor Paint.

Oferta tynków dekoracyjnych z miką poszerzyła się o 6 intensywnych kolorów Artdecor Intensive. Nowe kolory można zamówić korzystając z nowego wzornika systemów dekoracyjnych.

Sopro wprowadziła do swojej oferty nowość Solitär® F20 - Fugę drenażową 3–20 mm

Do grona mas dekoracyjnych marki Francesco GUARDI Collezione dołączyła właśnie pierwsza tegoroczna nowość – Masa o efekcie kryształu. Ten niezwykle prosty w aplikacji produkt, dzięki zawartości specjalnych cząsteczek tworzy unikalny efekt kryształowych powierzchni.

Innowacja w zakresie montażu płyt gips- kartonowych i OSB

Wprowadzamy do sprzedaży gotowe elementy z płyty gipsowo-kartonowej do zabudowy i aranżacji pomieszczeń:

Piana pistoletowa Tytan Professional ULTRA FAST 70 dzięki swoim parametrom ma szansę ustanowić nową kategorię wśród pian poliuretanowych...

Remmers wprowadza na rynek lekki tynk, oparty na tradycyjnych spoiwach, cemencie i wapnie, z perlitem - lekkim wypełniaczem, uzyskanym ze skały wulkanicznej.

Oferta marki Primacol Decorative poszerzyła się o nową farbę dekoracyjną. Produkt nazywa się Moonlight i daje efekt zbliżony do księżycowej poświaty.

Tradycyjnie do spoinowania płyt i kostki brukowej używa się naturalnego piasku płukanego. Nowoczesnym rozwiązaniem, które doskonale nadaje się do wykonania spoin w nawierzchni z kostki czy płyt betonowych jest piasek polimerowy. Jest on skuteczniejszy, daje lepszy efekt estetyczno-wizualny oraz ułatwia bieżące utrzymanie.

Śnieżka Plamoodporna nowość firmy

MK 6 SL to nowoczesna formuła super lekkiego tynku cementowo-wapiennego o zwiększonej wydajności...
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Nowości produktowe

chemia budowlana - serwis dla hurtownikówchemia budowlana - serwis dla wykonawców
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt