chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona metalu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ochrona metalu » Nowa marka Armorin od Unicell Poland

Nowa marka Armorin od Unicell Poland

09.09.2015
Producent farb i chemii budowlanej Unicell Poland wprowadza nową markę Armorin. Nowy brand ma skupić całą linię produktów do metalu. Pierwszy z nich to Armorin 4 w 1.

Chemia budowlana - Armorin 4 w 1 farba do metalu. Fot. Unicell Poland
Armorin 4 w 1 farba do metalu. Fot. Unicell Poland
Armorin 4 w 1 pełni rolę pasywatora, gruntu, podkładu i farby. Produkt można stosować zarówno jako zabezpieczenie jak i do dekoracji powierzchni stalowych i żeliwnych. Nada się na nowe, jak i pokryte rdzą powierzchnie. Sprawdzi się w warunkach miejskich, przemysłowych i korozyjnych.

Armorin 4 w 1 dostępny jest w dziesięciu kolorach: biały, żółty, zielony, niebieski, czerwony, jasnobrązowy, ciemnobrązowy, szary, grafitowy i czarny.
REKLAMA:


„Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej marki, ponieważ produkty z linii Armorin mają diametralnie inny skład, przeznaczenie i działanie od reszty naszej oferty – mówi Bartłomiej Sawulski, dyrektor ds. Markietingu i Rozwoju w firmie Unicell Poland.Primacol Professional obejmuje farby i chemię wykorzystywaną przy budowie i remoncie domu. Primacol Decorative skupia produkty z Systemu Kreatywnej Dekoracji, a LuxDecor to preparaty do ochrony i dekoracji drewna. W skład marki Armorin, jak sama nazwa wskazuje, wchodzą produkty do zabezpieczania powierzchni metalowych, dlatego stworzenie nowej marki było logiczną konsekwencją naszych dotychczasowych działań.”

Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.8)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona metalu

najcześciej czytane najcześciej czytane
Artykuły polecane
Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt