chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona metalu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ochrona metalu » Badania i rozwój produktów mają duże znaczenie w poprawianiu konkurencyjności w

Badania i rozwój produktów mają duże znaczenie w poprawianiu konkurencyjności w branży metalowej

25.06.2013
Sprzedaż w segmencie farb antykorozyjnych Teknos w okresie styczeń - kwiecień 2013 r. wzrosła, ale rentowność zmalała. Bez względu na trudną sytuację rynkową w Europie, sprzedaż w Rosji i Chinach wzrosła dwukrotnie.

Chemia budowlana - Fot. Teknos
Fot. Teknos
Branża metalowa w Europie znajduje się pod większą presją niż w jakimkolwiek innym obszarze. Badania, rozwój produktów i innowacje będą w dalszym ciągu odgrywać ważną rolę w poprawie konkurencyjności.
Teknos rozpoczął rekrutację badaczy do nowego centrum badawczego, które ma powstać w przyszłym roku w nowej fabryce w Petersburgu. Centrum badawcze będzie służyło głównie potrzebom przemysłu rosyjskiego. Zwiększono także personel centrum badawczego w Chinach i rozpoczęto prace nad studium wykonalności utworzenia siedziby Teknos w Indiach.

Źródło: Teknos

Autor: Teknos - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona metalu

najcześciej czytane najcześciej czytane
Artykuły polecane
Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt