chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona metalu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ochrona metalu » Akrylokauczuk – innowacyjny zestaw podkładu i emalii

Akrylokauczuk – innowacyjny zestaw podkładu i emalii

18.04.2006
Podkład i emalia Akrylokauczuk – nowości firmy Nobiles – to jedyny na polskim rynku zestaw akrylokauczukowy do zabezpieczania i malowania powierzchni stalowych, żeliwnych, ocynkowanych i aluminiowych. To jednocześnie skuteczna ochrona przed korozją i doskonały efekt dekoracyjny.

Chemia budowlana - Akrylokauczuk – innowacyjny zestaw podkładu i emalii
Podkład Akrylokauczuk może być też dodatkowo stosowany do malowania podłoży betonowych. Jest odporny na działanie wody i czynników atmosferycznych. Nie zawiera chloru ani pigmentów na bazie chromu i ołowiu, zawiera natomiast minimalną ilość rozpuszczalników aromatycznych.

REKLAMA:


Jego zaletą jest szybki czas schnięcia – od 3 do 4 godzin. Drugie malowanie jest możliwe już po 2 - 8 godzinach. Emalia może zostać nałożona w dobę po malowaniu podkładem. Pełne właściwości użytkowe podkład uzyskuje po 7 dniach. Podkład akrylokauczuk może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrz pomieszczeń. Jest dostępny w dwóch rodzajach opakowań – puszkach o pojemności 1 l i 12 l.

Pełne zabezpieczenie przed korozją powierzchni metalowych pomalowanych podkładem uzyskuje się jednak dopiero nałożeniu Emalii Akrylokauczuk. Nowy produkt w ofercie Kujawskej Fabryki Farb i Lakierów jest odporny na czynniki atmosferyczne, mechaniczne oraz rozcieńczone kwasy i alkalia. W zestawie z podkładem gwarantuje długotrwały idealny wygląd malowanych powierzchni.

Efekt dekoracyjny Emalii Akrylokauczuk - to wysoki połysk. Emalia dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Produkt nie zawiera chloru, ma minimalną ilość rozpuszczalników aromatycznych. Zestaw akrylokauczukowy posiada Aprobatę Techniczna ITB.

Chemia budowlana - Akrylokauczuk – innowacyjny zestaw podkładu i emalii
Chemia budowlana - Akrylokauczuk – innowacyjny zestaw podkładu i emalii
Podkład i Emalia Akrylokauczuk są do nabycia w najlepszych sklepach z farbami na terenie całego kraju.

Cena: wg cennika netto za opakowanie 1 litr
Podkład Akrylokauczuk – 14,99 PLN (czerwony tlenkowy)
Emalia Akrylokauczuk – 15,99 – 21,99 PLN (w zależności od koloru).

Autor: Nobiles - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona metalu

najcześciej czytane najcześciej czytane
Artykuły polecane
Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt