chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona metalu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ochrona metalu » Śnieżka Urekor S

Śnieżka Urekor S

08.03.2013
Zabezpieczenie powierzchni przed korozją ma istotny wpływ na trwałość oraz estetykę stalowych i żeliwnych elementów, użytkowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Skuteczną ochronę zapewnia wykorzystanie podkładu antykorozyjnego Śnieżka Urekor S, dostępnego teraz w nowym opakowaniu.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Nadchodząca wiosna to dobry czas na renowację stalowych i żeliwnych konstrukcji wokół naszego domu – ogrodzeń, bram czy też elementów mebli ogrodowych. Po okresie zimowym ich powierzchnia wymaga odświeżenia i skutecznego zabezpieczenia, a najlepszym na to sposobem jest wykorzystanie specjalistycznych produktów ochronnych dedykowanych do wyrobów z metalu. Takim rozwiązaniem jest podkład antykorozyjny Śnieżka Urekor S, pozwalający na uzyskanie szybkoschnących, elastycznych powłok o matowym wyglądzie, które powinny być następnie pokrywane farbami nawierzchniowymi.

Podkład antykorozyjny Śnieżka Urekor S dostępny jest teraz w nowym, atrakcyjnym opakowaniu, wyraźnie eksponującym przeznaczenie i główne zalety produktu: podwyższenie trwałości warstwy nawierzchniowej, szybkie wysychanie oraz doskonałą przyczepność do podłoża. Dzięki tym właściwościom farby, zabezpieczone nią powierzchnie będą skutecznie chronione przed korozją i zachowają swoją trwałość oraz estetykę przez długi czas. Wspólna praca przy renowacji przydomowego ogrodzenia może być dobrą zabawą dla całej rodziny – nie pozostaje zatem nic innego jak zakasać rękawy i zabrać się do malowania!
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona metalu

najcześciej czytane najcześciej czytane
Artykuły polecane
Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt