chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona metalu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ochrona metalu » UMA-824-Universal-Metallhaft-Additiv dodatek do lakierów Remmers

UMA-824-Universal-Metallhaft-Additiv dodatek do lakierów Remmers

18.07.2011
Zabudowa wnętrz i produkcja mebli często są nie do pomyślenia bez nałożenia końcowej warstwy wysokiej jakości lakieru. Sprawa ta dotyczy zresztą nie tylko drewna jako podłoża. Dla stolarzy łączenie drewna z metalem nie jest niczym nadzwyczajnym.

Chemia budowlana - UMA-824-Universal-Metallhaft-Additiv dodatek do lakierów Remmers
Rzemieślnicy poszukują więc uniwersalnego dodatku do lakieru, zwiększającego przyczepność do metalowych podłoży, który może być stosowany z wybranymi lakierami wodnymi i rozpuszczalnikowymi, aby znacząco poprawić przyczepność lakieru do najważniejszych, najczęściej stosowanych metali. Odpowiada to z jednej strony wielokrotnie stawianym zaleceniom wzorniczym dotyczącym jednolitej kolorystyki, z drugiej zaś stanowi praktyczne rozwiązanie, umożliwiające pracę z użyciem jednego tylko lakieru.

REKLAMA:


I oto mamy ów wymarzony produkt: nowy UMA-824-Universal-Metallhaft-Additiv firmy Remmers Baustofftechnik to kolejny mocny punkt w obszernym portfolio produktów w grupie „Lakiery i bejce do drewna dla rzemiosła“.
Dodatek „Metallhaft-Additiv“ poprawia przyczepność lakierów do różnych rodzajów metali, jak aluminium, stal szlachetna, stal ocynkowana i stal węglowa. Może być stosowany zarówno z lakierami rozpuszczalnikowymi 2K-PUR jak PUR SL-212-Schichtlack, PUR PF-230-Pigmentfüller biały i PUR CL-240-Colorlack jak i z lakierami na bazie wodnej, takimi jak Aqua TL-412-Treppenlack (tylko w wariancie dwuskładnikowym, proporcja mieszania z utwardzaczem Aqua H-480: 10 do 1), Aqua PF-430-Pigmentfüller i Aqua CL-440-Colorlack

Źródło: Remmers


Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona metalu

najcześciej czytane najcześciej czytane
Artykuły polecane
Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt