chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona metalu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ochrona metalu » Kuchnia pełna blasku - HG stal nierdzewna ochrona i nabłyszczanie

Kuchnia pełna blasku - HG stal nierdzewna ochrona i nabłyszczanie

20.09.2010
Niezależnie od tego, czy urządzimy kuchnię w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy high-tech, część jej wyposażenia będzie stanowiła stal nierdzewna. Metal ten stał się symbolem czystości, zyskując uznanie dzięki wyjątkowym walorom estetycznym. Jednak aby zachował efektowy wygląd, należy odpowiednio go pielęgnować.

Chemia budowlana - Fot. HG
Fot. HG
Lśniący połysk stali nierdzewnej sprawia, że coraz częściej pojawia się ona w kuchni jako element dopełniający aranżację, lub jako jej motyw przewodni. Jednak niezależnie od tego, czy z inoxu wykonany jest okap, płytki do gotowania czy całe meble kuchenne, ich powierzchnie są bardzo podatne na zabrudzenia. Aby im zapobiec i przywrócić blask stali nierdzewnej należy ją regularnie czyścić za pomocą specjalistycznych środków dedykowanych.
Przeczytaj również: Jak konserwować podłogi PCV
REKLAMA:


Chemia budowlana - HG stal nierdzewna ochrona i nabłyszczanie Fot. HG
HG stal nierdzewna ochrona i nabłyszczanie Fot. HG

Czysta i lśniąca stal


HG stal nierdzewna ochrona i nabłyszczanie to gotowy do użycia środek do pielęgnacji oraz ochrony stali nierdzewnej w kuchni. Preparat skutecznie usuwa smugi ze stalowych okapów kuchennym, płytek do gotowania i paneli oraz obudowy sprzętów AGD wykonanych z inoxu Po przetarciu powierzchni nadaje stalowym elementom połysk. Efekt czyszczenia utrzymuje się nawet do kilku tygodni.

Aby uzyskać pożądany efekt, należy nanieść kilka kropli preparatu HG stal nierdzewna ochrona i nabłyszczanie na suchą ściereczkę i przetrzeć nią zabrudzoną powierzchnię. Po około 2 minutach wytrzeć resztki preparatu czystą, suchą ściereczką. W przypadku mocniejszych zabrudzeń, zwłaszcza z tłuszczu, zalecane jest wcześniejsze wyczyszczenie powierzchni środkiem HG do usuwania tłuszczu.

Przedmioty wykonane ze stali mające częsty kontakt z wodą, jak np. zlewozmywaki, narażone są na powstawanie zacieków i osadów. Do ich czyszczenia warto zastosować HG środek do polerowania wyrobów metalowych, który usunie wszelkie zabrudzenia i pozwoli zachować nieskazitelny wygląd stali.Producent: HG INTERNATIONAL B.V.
HG stal nierdzewna ochrona i nabłyszczanie cena detaliczna: 21,50 zł / 125 ml

Autor: HG Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona metalu

najcześciej czytane najcześciej czytane
Artykuły polecane
Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt