chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona metalu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ochrona metalu » Stwórz kreatywną przestrzeń z farbami Sigma

Stwórz kreatywną przestrzeń z farbami Sigma

07.06.2018
Kreatywne przestrzenie stymulują nie tylko twórczy rozwój, ale również sprzyjają integracji międzyludzkiej czy usprawniają komunikację. Dlatego na rozwijanie kreatywności warto postawić zarówno wśród najmłodszych, jak również w przestrzeni biurowej czy konferencyjnej. Szczególnie, że z nowymi farbami Sigma jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Chemia budowlana - Fot. Sigma
Fot. Sigma
Pastelowe odcienie ścian, szarości w elementach wyposażenia wnętrz czy jasne dekoracje od dawna królują nie tylko w polskich domach, ale również przestrzeniach publicznych czy biurach. Do popularności tej estetyki z pewnością przyczyniło się również nadejście mody na skandynawskie, mocno jednorodne kolorystycznie wnętrza. Warto jednak pamiętać, że wyraziste, kreatywne przestrzenie, wprowadzają energię i efektywnie wpływają na rozwój zdolności twórczych nie tylko najmłodszych, ale również osób dorosłych. Dzięki najnowszej generacji farb tablicowych Sigma Memo Paint, w prosty sposób można stworzyć ciekawą i praktyczną dekorację nie tylko na ścianie, ale również na frontach mebli czy blatach.

Nieograniczona paleta kolorystyczna


Kreatywna przestrzeń do rysowania w pokoju dziecka, funkcjonalna tablica na zapiski w kuchni czy oryginalna dekoracja na komodzie w salonie? Z farbami Sigma Superlatex Classic i Sigma Memo Paint w wygodny i trwały sposób można zrealizować pomysł na każdą kreatywną przestrzeń w domu. Lateksowa farba Superlatex Classic tworzy pierwszą, kolorową warstwę na powierzchni, którą następnie pokrywa się warstwą transparentnego lakieru Memo Paint, dzięki czemu powstaje specjalna powierzchnia tablicowa. Co ważne, większość występujących na rynku rozwiązań tego typu, ma mocno ograniczoną paletę kolorystyczną. Farba Superlatex Classic jest dostępna w 6000 odcieni, dzięki czemu niezależnie od charakteru czy wystroju wnętrza, każdy dopasuje produkt do indywidualnych oczekiwań. Powierzchnia tablicowa na ścianie, froncie szafki czy blacie to kreatywna przestrzeń do rysowania oraz nauki pisania dla najmłodszych, po której można pisać przy pomocy markerów sucho ścieralnych i kredowych. Sprawdzi się również w biurach, salach konferencyjnych czy pokojach spotkań, czyli wszędzie tam, gdzie potrzeba wymieniać pomysły i tworzyć kreatywne rozwiązania. Farba Superlatex Classic dzięki antyrefleksyjnej formule optycznie niweluje refleksy świetlne i sprawia, że wszelkie nierówności podłoża i załamania, gdzie zazwyczaj skupiają się promienie słoneczne, są maskowane. Dzięki temu wraz z wysokopołyskową Memo Paint tworzą system produktów, które idealnie sprawdzą się nie tylko w domu czy biurze, ale również w przedszkolach czy świetlicach dla dzieci. W zależności od potrzeb farbą można pomalować całą ścianę lub tylko jej fragment, front ulubionej szafki czy blat stolika, przy którym dziecko spędza czas.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Sigma
Fot. Sigma

Estetyka w parze z funkcjonalnością


Kreatywna powierzchnia podlega ciągłej eksploatacji, dlatego oprócz zalet estetycznych, bardzo ważne są również właściwości użytkowe związane ze zmywalnością i czyszczeniem. Lakier Sigma Memo Paint tworzy powierzchnię nie tylko trwałą, o wysokim połysku, ale również odporną na zabrudzenia. Ponadto, pomalowana powierzchnia cechuje się pierwszą klasą odporności na ścieranie wg normy PN-EN 13300. Łatwe czyszczenie przy pomocy gąbek i środków do tablic suchościeralnych sprawia, że lakier jest doskonałym rozwiązaniem nawet przy najbardziej kreatywnych maluchach. Dzięki swojej uniwersalności, produkt nadaje się na aplikację na wszelkiego rodzaju powierzchniach – płytach gipsowo-kartonowych, betonie architektonicznym, płytach drewnianych i drewnopochodnych – uprzednio pomalowanych farbą lateksową Superlatex Classic. Dla optymalnego efektu wystarczy tylko jedna warstwa lakieru, który już po upływie 6 dni cechuje się pełną funkcjonalnością.

Cena Farby Superlatex Classic: Mat Biały 58,49 zł brutto / litr.
Cena Farby Memo Paint: 79,49 zł brutto pojemność 0,12l; 151,49 zł brutto pojemność 0,68l.

(Oceń ten artykuł):
(2)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona metalu

najcześciej czytane najcześciej czytane
Artykuły polecane
Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt