chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje

Czytaj więcej chemia budowlana - Rodzina ATLAS GEOFLEX – trzy kleje i wiele możliwości zastosowań
sposób wyświetlania:
Kleje - nowości produktowe

Firma Greinplast rozszerzyła swoją ofertę klejów do płytek. Od czerwca w sprzedaży jest całkowicie nowy Klej do płytek ceramicznych i gresowych P25 wzmocniony.

W ofercie firmy Soudal znajdziemy profesjonale kleje hybrydowe MS-30 PLUS i MS-20 PLUS, które doskonale sprawdzą się przy układaniu posadzki z drewna na ogrzewaniu podłogowym.

Nowa, wysokoelastyczna zaprawa klejowa M 21 HP marki Botament to gwarancja komfortu oraz zwiększenia efektywności wykonywanej pracy.

Producent chemii budowlanej – Grupa Selena przygotowała na nadchodzący sezon kilka ciekawych nowości, m.in. klej montażowy Fix2 GT.

Firma Soudal wprowadziła do swojej oferty nowość klej Soudadond Easy

Nowy produkt w ofercie Sopro – klej wodoszczelny do taśm i mat Sopro FDK 415. Klejenie i uszczelnianie w tej samej operacji - bez straty czasu, bez użycia dodatkowych produktów? Teraz to możliwe!

Styrolep K to uniwersalna zaprawa klejowa do styropianu, którą można stosować również do szpachlowania i wypełniania niewielkich ubytków.

Firma Sopro wprowadziła do swojej oferty nowość klej wodoszczelny do taśm i mat FDK 415*

Nowość od Tytan Professional: klej montażowy Fix2 GT – 8 razy szybszy od tradycyjnych klejów!

ATLAS PLUS S2 HYDRO to klej wysokoodkształcalny z funkcją hydroizolacji, C2TE S2

Nowość od Tytan Professional nawet 3-krotnie przyspiesza pracę wykonawcy

Wraz z początkiem nowego roku do oferty silikonów marki LAKMA dołączył specjalistyczny silikon dedykowany i rekomendowany do przyklejania luster wyprodukowanych z użyciem ekologicznych lakierów na bazie wody.

Szybkowiążąca zaprawa klejowa do płytek ceramicznych i terakoty wodo- i mrozoodporna typu C1 FT

Speedlep marki Majsterpol to szybkowiążący klej cementowy do przyklejania płytek ceramicznych, gresowych, elewacyjnych i klinkierowych.

Firma IZOHAN wprowadza do swojej oferty nowość pianę poliuretanową do klejenia płyt EPS i XPS na dachach płaskich o różnorodnych podłożach - IZOHAN STYROPUK DACH.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt