chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje

Czytaj więcej chemia budowlana - Jak profesjonalnie przedłużyć trwałość drewnianych mebli ogrodowych?
sposób wyświetlania:
Kleje - nowości produktowe

Firma Soudal wprowadziła do swojej oferty nowość klej Soudadond Easy

Nowy produkt w ofercie Sopro – klej wodoszczelny do taśm i mat Sopro FDK 415. Klejenie i uszczelnianie w tej samej operacji - bez straty czasu, bez użycia dodatkowych produktów? Teraz to możliwe!

Styrolep K to uniwersalna zaprawa klejowa do styropianu, którą można stosować również do szpachlowania i wypełniania niewielkich ubytków.

Firma Sopro wprowadziła do swojej oferty nowość klej wodoszczelny do taśm i mat FDK 415*

Nowość od Tytan Professional: klej montażowy Fix2 GT – 8 razy szybszy od tradycyjnych klejów!

ATLAS PLUS S2 HYDRO to klej wysokoodkształcalny z funkcją hydroizolacji, C2TE S2

Nowość od Tytan Professional nawet 3-krotnie przyspiesza pracę wykonawcy

Wraz z początkiem nowego roku do oferty silikonów marki LAKMA dołączył specjalistyczny silikon dedykowany i rekomendowany do przyklejania luster wyprodukowanych z użyciem ekologicznych lakierów na bazie wody.

Szybkowiążąca zaprawa klejowa do płytek ceramicznych i terakoty wodo- i mrozoodporna typu C1 FT

Speedlep marki Majsterpol to szybkowiążący klej cementowy do przyklejania płytek ceramicznych, gresowych, elewacyjnych i klinkierowych.

Firma IZOHAN wprowadza do swojej oferty nowość pianę poliuretanową do klejenia płyt EPS i XPS na dachach płaskich o różnorodnych podłożach - IZOHAN STYROPUK DACH.

Wysokolastyczna, cementowa zaprawa klejowa cienkowarstwowa do przyklejania i mocowania płytek ceramicznych, niewrażliwych na przebarwienia kamieni naturalnych i konglomeratów...

Dzięki zawartości specjalnie dobranych ziaren kwarcowych oraz polimerów produkt wyróżnia się znacznie lepszą aplikacją w porównaniu do tradycyjnych zapraw klejowych.

Skuteczny na 455%. Sopro prezentuje nową recepturę wysokoelastycznej, białej zaprawy klejowej FF 455 2-15 mm
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt