chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje

Czytaj więcej chemia budowlana - Pianoklej do gk od Tytan Professional przyspiesza pracę wykonawcy nawet 3-krotnie!
sposób wyświetlania:
Kleje - poradnik

Wiosną ptaki upiększają przydomowe ogrody, wypełniają je ruchem i przyjemnym dla ucha świergotem. Zimą, jeżeli nie odlatują do ciepłych krajów, zazwyczaj mają duże trudności ze znalezieniem pożywienia. Prosty karmnik pomoże im przetrwać mroźne miesiące.

Taras czy balkon jest wizytówką każdego domu, wpływa na jego estetykę, ale też jest miejscem odpoczynku dla mieszkańców.

Dylatacje, czy są potrzebne? Kiedy je stosować? Czym są kleje żelowe? O dylatacjach opowiada mgr inż. Maciej Rokiel z firmy ATLAS.

Kleje żelowe - istota działania, zalety, ograniczenia

Prace glazurnicze w przypadku klejenia nowych płytek na stare, przeprowadzimy zdecydowanie sprawniej, jeśli stare pozostaną na dotychczasowym miejscu. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniego klej lub też gruntu i kleju do takiego podłoża.

Tapeta jako okładzina oferuje znacznie więcej niż tradycyjna technika malowania. Najlepszym wyborem według producenta są tapety winylowe - bardzo mocne, odporne na uderzenia i otarcia, łatwe w utrzymaniu.

Ceramika to materiał, który znajduje uznanie jako ponadczasowy element wykończenia wnętrz kuchni, łazienek czy reprezentacyjnych holi. Podpowiemy jaki klej sprawdzi się przy glazurze, a jaki przy gresie? O czym warto pamiętać, dobierając zaprawę do płyt wielkoformatowych?

Chcąc wykończyć nasz taras, balkon, czy otoczenie domu szukamy odpowiedniego materiału wykończeniowego - warto zwrócić uwagę na klinkier, który ze względu na swoje właściwości idealnie sprawdzi się na zewnątrz.

Oczywistym faktem jest, że płytki mocujemy zaprawą do… płytek. Banalne, ale w praktyce sprawa okazuje się bardziej skomplikowana niż może się wydawać. Dzisiejsze dekoracje ścienne to bowiem cała gama produktów o rozmaitych właściwościach, a co za tym idzie – różnych potrzebach związanych m.in. z aplikacją.

Mozaika szklana stanowi oryginalny element dekoracyjny, który daje możliwość tworzenia własnych efektownych kompozycji.

Zabezpieczenie podłoża przed wodą w pełni sprawdza się w połączeniu z odpowiednimi materiałami wykończeniowymi. Jakimi?

Prezentujemy instrukcję wykonania tarasu z zastosowaniem rozwiązania systemowego firmy Sopro.

Klejenie okładzin ceramicznych na tarasach, nad pomieszczeniami ogrzewanymi z zastosowaniem jastrychu drenażowego

Parapety z klinkieru klei się po zamontowaniu okien, ale z obróbką dolnej części należy poczekać aż do montażu parapetu klinkierowego.

O tym, jak przygotować się do późnojesiennych czy nawet zimowych inwestycji opowiada Piotr Idzikowski z firmy ATLAS
1
2345678następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt