chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje

Czytaj więcej chemia budowlana - Rodzina ATLAS GEOFLEX – trzy kleje i wiele możliwości zastosowań
sposób wyświetlania:
Kleje - poradnik

Taras czy balkon jest wizytówką każdego domu, wpływa na jego estetykę, ale też jest miejscem odpoczynku dla mieszkańców.

Dylatacje, czy są potrzebne? Kiedy je stosować? Czym są kleje żelowe? O dylatacjach opowiada mgr inż. Maciej Rokiel z firmy ATLAS.

Kleje żelowe - istota działania, zalety, ograniczenia

Prace glazurnicze w przypadku klejenia nowych płytek na stare, przeprowadzimy zdecydowanie sprawniej, jeśli stare pozostaną na dotychczasowym miejscu. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniego klej lub też gruntu i kleju do takiego podłoża.

Tapeta jako okładzina oferuje znacznie więcej niż tradycyjna technika malowania. Najlepszym wyborem według producenta są tapety winylowe - bardzo mocne, odporne na uderzenia i otarcia, łatwe w utrzymaniu.

Ceramika to materiał, który znajduje uznanie jako ponadczasowy element wykończenia wnętrz kuchni, łazienek czy reprezentacyjnych holi. Podpowiemy jaki klej sprawdzi się przy glazurze, a jaki przy gresie? O czym warto pamiętać, dobierając zaprawę do płyt wielkoformatowych?

Chcąc wykończyć nasz taras, balkon, czy otoczenie domu szukamy odpowiedniego materiału wykończeniowego - warto zwrócić uwagę na klinkier, który ze względu na swoje właściwości idealnie sprawdzi się na zewnątrz.

Oczywistym faktem jest, że płytki mocujemy zaprawą do… płytek. Banalne, ale w praktyce sprawa okazuje się bardziej skomplikowana niż może się wydawać. Dzisiejsze dekoracje ścienne to bowiem cała gama produktów o rozmaitych właściwościach, a co za tym idzie – różnych potrzebach związanych m.in. z aplikacją.

Mozaika szklana stanowi oryginalny element dekoracyjny, który daje możliwość tworzenia własnych efektownych kompozycji.

Zabezpieczenie podłoża przed wodą w pełni sprawdza się w połączeniu z odpowiednimi materiałami wykończeniowymi. Jakimi?

Prezentujemy instrukcję wykonania tarasu z zastosowaniem rozwiązania systemowego firmy Sopro.

Klejenie okładzin ceramicznych na tarasach, nad pomieszczeniami ogrzewanymi z zastosowaniem jastrychu drenażowego

Parapety z klinkieru klei się po zamontowaniu okien, ale z obróbką dolnej części należy poczekać aż do montażu parapetu klinkierowego.

O tym, jak przygotować się do późnojesiennych czy nawet zimowych inwestycji opowiada Piotr Idzikowski z firmy ATLAS

Montaż klinkierowych płytek elewacyjnych
1
2345678następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt