chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje

Czytaj więcej chemia budowlana - Rodzina ATLAS GEOFLEX – trzy kleje i wiele możliwości zastosowań
sposób wyświetlania:
Kleje - Kotwy chemiczne

fischer Chiny dostarczyło 1,65 miliona zamocowań!

Konstrukcje fasadowe… w czwartym wymiarze

Kotwy fischer FZP, działające w technologii podcinania zabezpieczyły pomnik wojenny na Hawajach

Prace montażowe na zewnątrz charakteryzują się wyższym stopniem trudności ze względu na zmienne warunki atmosferyczne. Zimą, gdy nieodpowiednio dobierzemy dyble, śnieg i mróz mogą pogorszyć jakość mocowania. Po jakie produkty możemy więc bezpiecznie sięgnąć, gdy temperatura spadnie poniżej zera?

Łatwość aplikacji i skuteczność kotew chemicznych sprawia, że po ten rodzaj mocowania sięgają już nie tylko profesjonalni wykonawcy. Wklejane łączniki przydają się zwłaszcza przy montażach cięższych przedmiotów w domu i wokół niego.

Zaprawa iniekcyjna FIS VL i ampułka żywiczna RM II dołączyły do oferty kotew chemicznych fischer. Globalny producent zamocowań podkreślił swoją obecność w tej grupie produktów, udostępniając również bezpłatną aplikację fischer MORTAR-FIX. Zadaniem kalkulatora żywic jest wsparcie inżynierów i wykonawców na etapie doboru mocowań chemicznych.

Kotwa chemiczna poliestrowa, bez styrenu

Klimas Wkręt-met wprowadziła do sprzedaży 4 rodziny kotew iniekcyjnych

Lakma poszerza ofertę o dwuskładnikową żywicę poliestrową

Kotwy chemiczne zwane również łącznikami iniekcyjnymi przeznaczone są do solidnych mocowań narażonych na duże obciążenia zmienne. Działają na zasadzie adhezji.

Prawidłowe i trwałe zamocowanie takich elementów jak tablice kamienne, płyty pamiątkowe czy nawet centrale klimatyzacyjne lub muszle toaletowe może stanowić nie lada problem...

Kotwa montażowa Baumit StarTrack Orange umożliwia mocowanie materiału termoizolacyjnego bezpośrednio do muru...

Nagłe pęknięcie rurociągu, zapory wodnej, czy zbiornika ściekowego, to sytuacja, w której należy działać błyskawicznie i stosować środki, które pozwolą w jak najkrótszym czasie zatamować wyciek. W takich wypadkach doskonale sprawdza się MAXPLUG.

Kotwa montażowa Baumit KlebeAnker 88 umożliwia mocowanie termoizolacji bez konieczności dodatkowego kołkowania...

Pewne i bezpieczne mocowanie – kotwy chemiczne Tytan Evolutionybkiego i łatwego montowania elementów przenoszących wysokie obciążenia, firma Selena poleca kotwy chemiczne Tytan Evolution, z linii Tytan Fixing Systems. Zestaw 3 rodzajów żywicy umożliwia dobór najlepszego rozwiązania dla każdego rodzaju podłoża.
1
2następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt