chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje

Czytaj więcej chemia budowlana - Jak dobrać odpowiedni klej do płytek?
sposób wyświetlania:
Kleje - Kotwy chemiczne

Mocowanie pod wodą lub w zawilgoconych otworach wiertniczych, jest nieodłączną częścią codziennej pracy na budowie. Tego rodzaju aplikacje mogą stać się wyzwaniem i nie wszystkie produkty są do nich odpowiednie. Co należy wziąć pod uwagę przy instalacjach związanych z wodą? Dowiesz się z naszego poradnika.

Najdłuższy i drugi pod względem szerokości tunel lądowy w Holandii, powstaje obecnie by odciążyć ruch w Amsterdamie. Dodatkowo jego celem jest ...

Kotwy fischer zapewnią bezpieczeństwo użytkownikom moskiewskiego metra

Kotwy fischer zapewnią bezpieczeństwo użytkownikom moskiewskiego metra

Wymagające testy w najtrudniejszych warunkach to gwarancja bezpieczeństwa

Speleolodzy zaufali rozwiązaniom fischer

fischer Chiny dostarczyło 1,65 miliona zamocowań!

Konstrukcje fasadowe… w czwartym wymiarze

Kotwy fischer FZP, działające w technologii podcinania zabezpieczyły pomnik wojenny na Hawajach

Prace montażowe na zewnątrz charakteryzują się wyższym stopniem trudności ze względu na zmienne warunki atmosferyczne. Zimą, gdy nieodpowiednio dobierzemy dyble, śnieg i mróz mogą pogorszyć jakość mocowania. Po jakie produkty możemy więc bezpiecznie sięgnąć, gdy temperatura spadnie poniżej zera?

Łatwość aplikacji i skuteczność kotew chemicznych sprawia, że po ten rodzaj mocowania sięgają już nie tylko profesjonalni wykonawcy. Wklejane łączniki przydają się zwłaszcza przy montażach cięższych przedmiotów w domu i wokół niego.

Zaprawa iniekcyjna FIS VL i ampułka żywiczna RM II dołączyły do oferty kotew chemicznych fischer. Globalny producent zamocowań podkreślił swoją obecność w tej grupie produktów, udostępniając również bezpłatną aplikację fischer MORTAR-FIX. Zadaniem kalkulatora żywic jest wsparcie inżynierów i wykonawców na etapie doboru mocowań chemicznych.

Kotwa chemiczna poliestrowa, bez styrenu

Klimas Wkręt-met wprowadziła do sprzedaży 4 rodziny kotew iniekcyjnych

Lakma poszerza ofertę o dwuskładnikową żywicę poliestrową
1
2następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt