chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje

Czytaj więcej chemia budowlana - Jak dobrać odpowiedni klej do płytek?

KLEIB Sp. z o.o.

logo
ul. Pikutkowo 43 , 87-880 Brześć Kujawski


tel: 54 233 82 83
tel2: 52 381 85 46
fax: 54 233 82 83

O firmie
O FIRMIE:
Firma KLEIB Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji profesjonalnej chemii budowlanej, od kilkunastu lat z sukcesem budując swoją ofertę produktową.
W 2009 roku, wraz z otwarciem nowego zakładu produkcyjnego, firma zwiększyła produkcję do 2 milionów opakowań rocznie oraz poszerzyła asortyment o kleje, zaprawy i tynki do systemów ociepleń, kleje do płytek, gresu i marmuru oraz farby zewnętrzne i wewnętrzne. Kolejne lata to dalszy, dynamiczny rozwój firmy.
W 2012 roku KLEIB poszerza asortyment o gotowe, cienkowarstwowe tynki ozdobne oraz wprowadza wieloletnią gwarancję na systemy ociepleń KLEIB.

Marki produktowe
W 2015, dopasowując się do potrzeb rynku, firma KLEIB przebudowała portfolio swoich produktów i wyodrębniła następujące marki produktowe:
KLEIB PROFESSIONAL – profesjonalna chemia budowlana,
KLEIB PROCOLOR - specjalistyczne farby wewnętrzne,
KLEIB HYDROIZO – hydroizolacje,
KLEIB BIOAGRO - produkty dla rolnictwa, sadownictwa i ogrodnictwa.
Każda z marek ma za zadanie trafić do innego segmentu rynku, a plany rozwojowe firmy są związane z potencjałem każdej z marek.

Budujemy jakość i zaufanie
W trosce o jakość naszych wyrobów oraz o ochronę środowiska naturalnego, współpracujemy z producentami chemii budowlanej i europejskimi centrami badawczymi takich firm jak Wacker, Dow, Brenntag czy Ceac.
Na terenie fabryki posiadamy laboratoria, w których doświadczona kadra ściśle kontroluje dostarczane surowce oraz nasze produkty na każdym etapie produkcji. Nasze wyroby spełniają wszystkie normy i wymagania krajowe oraz europejskie. Dział Kontroli Jakości dba, aby każda partia produktów dostarczana do dystrybutora odpowiadała deklarowanym parametrom.
Za umiejętność wychodzenia naprzeciw potrzebom Klientów firma została wyróżniona Diamentami Forbesa na rok 2011/2012. Jest laureatem Gazeli Biznesu za lata 2010/2011, 2012/2013 oraz 2014/2015.
Posiada również wiele certyfikatów potwierdzających wysoką jakość produkowanych wyrobów.
KLEIB Sp. z o.o.
chemiabudowlana.info - ZAPRAWA TYNKARSKA C18
tynk cementowy
Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt