chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » kleje » Transparenty, dyspersyjny klej do tapet Sigma Wallglue Adhesive marki Sigma Coatings

Transparenty, dyspersyjny klej do tapet Sigma Wallglue Adhesive marki Sigma Coatings

22.07.2015
Wysoka siła wiązania, optymalna przyczepność początkowa, wydajność, zdolność regulacji wilgoci oraz długi czas pracy otwartej – benefity gwarantowane przez nowy klej transparentny marki Sigma Coatings sprawiają, że jest on doskonałym uzupełnienie linii produktów Sigmascan. Tapetowanie stało się jeszcze bardziej komfortowe!

Chemia budowlana - Fot. Sigma Coatings
Fot. Sigma Coatings
Sigma Wallglue Adhesive przeznaczony jest do klejenia tapet z włókna szklanego Sigmascan, a także ich finalnego gruntowania. Produkt jest uniwersalny – doskonale współpracuje ze ścianami wewnętrznymi o podłożu wykończonym tynkiem, betonem, cegłą, płytą pilśniową i gipsowo-kartonową. W połączeniu z tapetami Sigmascan klej tworzy elastyczną powłokę, która w pełni maskuje rysy niepostępujące, tzw. statyczne. Proponowane rozwiązanie systemowe – wyjątkowe pod względem innowacyjności oraz estetyki wykończenia – sprawdzi się nie tylko w domach prywatnych, ale także budynkach użytku publicznego, jak szpitale, szkoły czy urzędy. Specjalistyczne właściwości oraz uniwersalne zastosowanie to nie jedyne atuty Sigma Wallglue Adhesive, na które inwestorzy, wykonawcy oraz architekci powinni zwrócić uwagę.

Źródło: Sigma Coatings

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt