chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » kleje » T-REX klej montażowy bezbarwny

T-REX klej montażowy bezbarwny

09.10.2014
Supermocne, nadzwyczaj wytrzymałe i wielofunkcyjne – to najważniejsze cechy nowych klejów montażowych SOUDAL z serii T-REX.

Chemia budowlana -  Fot. SOUDAL
Fot. SOUDAL
Wzmocniony włóknami syntetycznymi klej montażowy na bazie dyspersji akrylowej, charakteryzujący się wysoką siłą spojenia początkowego (> 125 kg/m2) i dużą wytrzymałością końcową. Po wyschnięciu staje się bezbarwny, dzięki czemu idealnie sprawdza się w łączeniu materiałów w miejscach wymagających niewidocznego spojenia. Wypełnia niewielkie nierówności podłoża, a w razie potrzeby daje się malować. Klej jest produktem bezzapachowym, nie zawiera rozpuszczalników i nie pozostawia przebarwień. Niezawodny w mocowaniu elementów dekoracyjnych z drewna, cegły, kamienia, metalu, glazury, styropianu, ceramiki, szkła, płyt gipsowych i wiórowych, korka oraz kanałów kablowych z PVC. Wymaga jednej powierzchni porowatej, np. betonu, tynku, MDF, OSB lub sklejki.

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2)

Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt