chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » kleje » Zielona tapeta PARA Design z kolekcji Groove

Zielona tapeta PARA Design z kolekcji Groove

19.03.2012
Wraz z wiosną nadchodzi czas na intensywne barwy, także we wnętrzu. Już wkrótce zazielenią się drzewa i zakwitną kolorowe krokusy, żonkile i przebiśniegi. Jeśli chcemy poczuć wiosnę także w domu, wprowadźmy do niego trochę koloru. Zielona tapeta wydaje się być w tej sytuacji idealnym wyborem.

Chemia budowlana - Zielona tapeta PARA Design z kolekcji Groove
Zielony to kolor, które budzi pozytywne skojarzenia. Z jednej strony ożywia wnętrze, z drugiej wprowadza do niego naturalny spokój i harmonie. Dzięki niemu czujemy się zrelaksowani i odprężeni. Zieleń to cała gama odcieni, od klasycznej butelkowej, przez trawiastą aż po nowoczesną mięte. Jeśli nie możemy się zdecydować na jeden odcień, wybierzmy ich więcej. Pionowe zielone paski na tapecie PARA Design z kolekcji Groove przypominają wysoką trawę. Jeśli obawiamy się, że intensywny wzór może przytłoczyć i zmniejszyć wnętrze pokryjmy tapetom tylko jedną ścianę. Stanie się ona ozdobą i punktem charakterystycznym naszej aranżacji Kolorowa tapeta ożywi każde wnętrze i wprawi nas w pozytywny nastrój.
Przeczytaj również: Tapety Albert Van Luit
Autor: PARA - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt