chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » kleje » Systemy mira do uszczelniania pomieszczeń mokrych i montażu płytek

Systemy mira do uszczelniania pomieszczeń mokrych i montażu płytek

03.06.2011
Stosując oznakowane CE systemy do pomieszczeń mokrych uzyskuje się pewność spełnienia wymogów europejskich oraz obowiązujących polskich przepisów jak i zasad uszczelniania pomieszczeń mokrych stosowanych w branży płytkarskiej.

Chemia budowlana - Systemy mira do uszczelniania pomieszczeń mokrych i montażu płytek

Wodoszczelność przy minimalnym zużyciu materiału


„Kamieniem węgielnym" w oznakowanym CE systemie do pomieszczeń mokrych miry jest gęstopłynna membrana 4400 multicoat, która jest opracowana do stosowania zarówno na wrażliwych jak i niewrażliwych na wilgoć podłożach.
REKLAMA:


4400 multicoat zapewnia maksymalną ochronę przed wnikaniem wody pomimo niskiego zużycia materiału w ilości min.1 kg/m2.
- niskie zużycie membrany wodoszczelnej wpływa na ekonomię rozwiązania
- gotowa do użycia membrana eliminuje ryzyko popełnienia błędów i eliminuje straty materiału
- elastyczność membrany zwiększa bezpieczeństwo

Polskie przepisy budowlane dotyczące ochrony przed zawilgoceniem zawarte są w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dn. 12.04.2002 w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. W § 321 rozporządzeniem WT-2008 został uściślony przepis, który mówi o wymogu zapobiegania kondensacji pary wodnej w strukturze przegród budynków, oraz o wymogu zapobiegania występowaniu narastającego w kolejnych latach zawilgocenia spowodowanego kondensacją pary wodnej we wnętrzu wyżej wymienionych przegród.

ETAG 0 22


Wytyczne europejskie co do badań i warunków, które muszą spełniać zestawy izolacji do pomieszczeń mokrych aby mogły zostać oznakowane CE zawiera ETAG 022. Zestawy miry spełniają nie tylko podstawowe wymagania dot. oporu dyfuzyjnego konstrukcji izolowanych przegród budowlanych, ale również zaostrzone narodowe wymogi państw skandynawskich. Wszystkie typy konstrukcji miry mają certyfikat CE i są objęte bieżącą, zewnętrzną kontrolą jakości.

Chemia budowlana - Systemy mira do uszczelniania pomieszczeń mokrych i montażu płytek


Autor: Mira - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt