chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » kleje » Tapety Shand Kydd – lekcja angielskiego stylu

Tapety Shand Kydd – lekcja angielskiego stylu

26.10.2010
Chemia budowlana - Tapety Shand Kydd – lekcja angielskiego stylu
Od blisko 120 lat projektanci ekskluzywnej marki tapet Shand Kydd przekonują ludzi na całym świecie o walorach klasycznego wystroju wnętrz. Kolejną lekcję angielskiego stylu stanowi kolekcja tapet

„Inspiration”, która zaprezentowana została w Polsce w październiku 2010 roku.


Marka Shand Kydd od zawsze kojarzona jest z charakterystyczną angielską elegancją, oraz arystokratycznym rodem Shand Kydd, z którego wywodziła się m.in. Księżna Walii Diana (była córką Frances Shand Kydd). Tą jedną z najstarszych i najbardziej ekskluzywnych brytyjskich marek tapet powołał do życia w 1891 roku sir Norman Shand Kydd, a jej pozycję w Zjednoczonym Królestwie ugruntował jego syn William. O renomie firmy świadczy chociażby fakt, że litografie przedstawiające wzory tapet Shand Kydd z lat 20-tych i 30-tych XX w. znajdują się w słynnej The Whitworth Art Galery w Manchesterze. Markę, jako synonim tradycji i najwyższej jakości, zapragnęli mieć w swoim portfolio najwięksi światowi producenci tapet. Shand Kydd został kupiony przez angielską firmę Crown Papper, a od stycznia 2004 roku należy ona do kanadyjskiego koncernu Blue Mountain.
Przeczytaj również: Tapety Albert Van Luit
REKLAMA:


Chemia budowlana - Tapety Shand Kydd – lekcja angielskiego stylu
Nowością w ofercie ekskluzywnej marki Shand Kydd jest kolekcja tapet do wnętrz Inspiration. Od października w wybranych punktach dystrybucyjnych firmy B.M. Polska ( www.bmpolska.com ) dostępne są katalogi poświęcone tej kolekcji, która liczy 65 wzorów tapet. Większość propozycji bazuje na bardzo modnych w tym sezonie motywach kwiatowych. Klient może wybierać tapety w bogatej kolorystyce obejmującej m.in. beże, czerwienie, żółcienie, jak i wzory wielokolorowe. Wszystkie wzory tapet sygnowane marką Shand Kydd zobaczyć można pod adresem: http://www.blmtn.com/virtual/shandkydd3/default.html. Elegancka, klasyczna stylistyka sprawia, że tapety marki Shand Kydd będą stanowiły doskonałe tło dla wnętrz urządzonych starymi meblami, bogatych w obrazy, porcelanę i bibeloty.

Tapety z kolekcji Inspiration to produkty na fizelinie typu „non-woven”. Charakteryzują się one miłą w dotyku, śliską fakturą, która jest zmywalna i łatwa do utrzymania w czystości. Tapety marki Shand Kydd są bardzo wygodne w użytkowaniu i z ich przyklejeniem do ściany poradzą sobie nawet osoby bez doświadczenia w tego typu pracach. Jeszcze łatwiejsze jest ich zerwanie z podłoża. Wzory z katalogu Inspiration dostępne są w standartowych rolkach o szerokości 52 cm i długości 10 m.

Chemia budowlana - Tapety Shand Kydd – lekcja angielskiego stylu
Wyłącznym dystrybutorem tapet marki Shand Kydd (należącej do koncernu Blue Mountain) jest firma B.M. Polska. Produkty marki Shand Kydd dostępne są w salonach firmowych oraz w wybranych punktach dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.bmpolska.com.

Tapety Shand Kydd:


cena: od 320 zł brutto/rolka
wymiary rolki: szerokość 52-52,7 cm; długość 10 m
producent: Blue Mountain
dystrybutor: B.M. Polska

Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.3)

Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt