chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » kleje » Styrolep K – wydajny i niezawodny od Majsterpol

Styrolep K – wydajny i niezawodny od Majsterpol

08.05.2019
Styrolep K to uniwersalna zaprawa klejowa do styropianu, którą można stosować również do szpachlowania i wypełniania niewielkich ubytków. Produkt jest wodoodporny, mrozoodporny i elastyczny. Styrolep K cechuje się zwiększoną przyczepnością, jest paroprzepuszczalny i służy do przyklejania płyt styropianowych (również z dodatkiem grafitu) wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Chemia budowlana - Fot. Majsterpol
Fot. Majsterpol
Produkt jest wodoodporny, mrozoodporny i elastyczny. Styrolep K cechuje się zwiększoną przyczepnością, jest paroprzepuszczalny i służy do przyklejania płyt styropianowych (również z dodatkiem grafitu) wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Orientacyjna wydajność produktu to ok około 4,0–5,0 kg suchej masy na m2, jednak należy pamiętać, że na zużycie wpływają takie czynniki jak jakość przygotowanego podłoża, jego równość i chłonność, a także doświadczenie ekipy wykonawczej. W celu dokładnego określenia wydajności kleju zalecane jest przeprowadzenie prób na danym podłożu.

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt