chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » kleje » Majster-Pol członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Majster-Pol członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

10.10.2018
Majster-Pol, polski producent systemów ociepleń i chemii budowlanej, znalazł się w prestiżowym gronie firm należących do Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

Organizacja ta zrzesza obecnie 31 podmiotów stanowiących ok. 80% polskiego rynku ociepleń. To jedno z czołowych stowarzyszeń branżowych działających w polskim sektorze budowlanym.

Decyzja o przystąpieniu do SSO kiełkowała w nas kilka lat, podczas których braliśmy udział w corocznych edycjach Międzynarodowej Konferencji ETICS i przypatrywaliśmy się innym inicjatywom Stowarzyszenia. Uważamy, że dla naszej firmy członkostwo w SSO to rodzaj wyróżnienia oraz dostrzeżenia ciężkiej, dwudziestoletniej pracy w branży. Jednocześnie bardzo cieszy nas fakt, że będziemy mogli brać czynny udział w kształtowaniu wizerunku polskich producentów w kraju oraz za granicą – mówi Ewelina Pisarczyk, Dyrektor Generalny spółki Majster-Pol.

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) to organizacja branżowa czołowych polskich producentów systemów ETICS i ich komponentów. Cel stowarzyszenia to trafianie do jak największej grupy odbiorców z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi wysokiej jakości, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
REKLAMA:

Majster-Pol to producent chemii budowlanej, w ofercie którego można znaleźć tynki, farby, grunty, kleje, zaprawy i wiele innych artykułów. To firma rodzinna. Za główny cel stawia sobie wytwarzanie produktów o wysokich parametrach użytkowych, ulepszanie oferty oraz ciągłe podnoszenie jakości obsługi klientów. Dla firmy Majster-Pol nadrzędną wartością jest lojalność, na której na co dzień firma buduje relacje biznesowe, pracownicze i społeczne. Jej rodzinnoś sprawia, że przedsiębiorstwo z powodzeniem konkuruje z koncernami – udowadnia to nie tylko grono zadowolonych Klientów, ale też zespół oddanych pracowników.

(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt