chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » kleje » Zaprawa klejowa Sopro No.1 400 extra

Zaprawa klejowa Sopro No.1 400 extra

25.06.2018
Jeden klej – cztery różne funkcjonalności? Do stosowania jako zaprawa cienkowarstwowa, średniowarstwowa, półpłynna oraz do szpachlowania, z pomocą której przykleisz okładziny ceramiczne, mozaiki i gresy, płyty z betonu czy kamienia oraz wyrównasz nierówności na mniejszych powierzchniach, nawet do 20 mm grubości warstwy? Wystarczy tylko woda i… Sopro No.1 400 extra!

Chemia budowlana - Zaprawa klejowa Sopro No.1 400 extra. Fot. Sopro
Zaprawa klejowa Sopro No.1 400 extra. Fot. Sopro
Nowa, wysokoelastyczna zaprawa klejowa Sopro No.1 400 extra doskonale sprawdzi się przy klejeniu płytek i płyt ceramicznych, mozaiki i gresu wielkoformatowego, betonu architektonicznego oraz odpornego na odkształcenia i przebarwienia kamienia naturalnego. To, co ją wyróżnia to wielozadaniowość - wykorzystując jeden produkt, w zależności od ilości dodanej wody zarobowej, otrzymujemy cztery różne postaci produktu. Z Sopro No1 400 extra można pracować w konsystencji:
- cienkowarstwowej - przyklejając okładziny ceramiczne i gresowe oraz płyty wielkoformatowe,
- średniowarstwowej – np. podczas przyklejania płyt z kamienia naturalnego (niewrażliwego na przebarwienia),
- półpłynnej – idealnej do przyklejania okładzin na podłogach, ułatwiającej osiągnięcie całkowitego wypełnienia przestrzeni pod płytką,
- do szpachlowania – doskonałej do naprawiania nierówności na niewielkich powierzchniach, do 20mm grubości warstwy.

Zaprawa doskonale sprawdzi się wewnątrz i na zewnątrz, w pomieszczeniach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych, mokrych i wilgotnych, na tarasach, balkonach i elewacjach, basenach, salach operacyjnych, ciągach komunikacyjnych oraz do mocowania okładzin na ogrzewaniu podłogowym i ściennym.
Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro

Wielozadaniowość i wysoka jakość Sopro No.1 400 extra to efekt ciągle udoskonalanej receptury: unikalnej kombinacji wysokiej klasy cementu, kruszywa kwarcowego o najwyższej czystości i starannie dobranym uziarnieniu oraz wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Jego właściwości przyczepne i wytrzymałościowe wspierają precyzyjnie dobrane włókna, które są również odpowiedzialne za kontrolę przebiegu procesu wiązania zaprawy.
REKLAMA:


Wykorzystanie przez Sopro najnowszych osiągnięć w zakresie technologii produkcji zapraw klejowych zaowocowało powstaniem produktu o podwyższonych wymaganiach technicznych - klasie C2 TE S1, zgodnej z normą PN-EN 12004, o doskonałych parametrach roboczych, szybkim przyroście wytrzymałości, wysokiej przyczepności kontaktowej, niskiej spływalności oraz odporności na cykliczne zamarzanie i rozmarzanie. Sopro No.1 400 extra wyróżnia również jedna z najwyższych wydajności w swojej klasie, zaledwie - 1,0 kg/m2/mm.

Sopro No 1 400 extra jest również ekologiczną, nowoczesną zaprawą – posiada najwyższą klasę niskiej emisji lotnych związków organicznych EMICODE EC1 plus, potwierdzoną aktualnym certyfikatem GEV. Dodatkowo można ją stosować w obiektach podlegających certyfikacji LEED, DGNB, Minergie na podstawie przeprowadzonego ratingu.

Sopro No.1 400 extra to prawdziwa rewolucja na polskim rynku chemii budowlanej - w jednym opakowaniu zamknięto ponadprzeciętną wytrzymałość, niezwykłą wydajność oraz multifunkcyjność w innowacyjnej technologii „4 w 1”.
Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Kleje

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt