chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

weber.color comfort

Elastyczna zaprawa do fugowania okładzin ceramicznych

  właściwości  

- szerokość fugi 1 - 6 mm
- dostępna w 30 kolorach
- do wewnątrz i na zewnątrz, na ściany i podłogi
- elastyczna
- mrozoodporna
- wodoodporna
- na ogrzewanie podłogowe, balkony i tarasy

  zastosowanie  

Zaprawa fugowa weber.color comfort jest przeznaczona do wypełniania spoin między płytkami ceramicznymi (fugowania) na ścianach i podłogach. Może być stosowana we wnętrzach i na zewnątrz. Szerokość wypełnianej spoiny 1 - 6 mm. Może być stosowana do fugowania płytek ceramicznych, gresowych, szklanych, z kamionki, z nienasiąkliwego kamienia naturalnego, itp. Zalecana w budownictwie mieszkaniowym, w łazienkach, kuchniach, korytarzach, także na ogrzewanie podłogowe. Może być stosowana na zewnątrz, na tarasach, balkonach, na elewacji.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
Worek 2 kg i 5 kg
Wypełniane spoiny, jak i cała powierzchnia fugowanej okładziny ceramicznej, powinny być czyste. Należy usunąć resztki zaprawy klejowej ze spoin, całą powierzchnię oczyścić z kurzu, pyłu i innych zanieczyszczeń. Spoiny powinny być suche. Płytki powinny być przyklejone do podłoża przynajmniej 24 godziny przed fugowaniem.
Zaprawę fugową weber.color comfort wsypać do odmierzonej ilości czystej, letniej wody (0,3 litra wody / 1 kg zaprawy) i mieszać do uzyskania jednorodnej masy bez grudek. Po wymieszaniu pozostawić na około 5 minut, a następnie ponownie wymieszać. Tak przygotowana zaprawa jest gotowa do użycia i zachowuje swoje właściwości (w wiadrze) przez około 2 godziny.
Przygotowaną zaprawą fugową wypełniać spoiny między płytkami przy pomocy pacy gumowej. Pacę należy prowadzić zgodnie z kierunkiem przekątnych płytki, wcierając zaprawę w spoiny i jednocześnie zbierając jej nadmiar. Po 5 - 10 minutach, w zależności od warunków pogodowych i nasiąkliwości płytek, zmyć pozostałości zaprawy przy pomocy wilgotnej gąbki. Po związaniu zaprawy fugowej (około 24 godziny) pozostały, wyschnięty nalot usunąć suchą, miękką ściereczką.
Proporcje mieszania: 0,3 litra wody / 1 kg zaprawy
Czas gotowości do pracy:do 2 godzin
Szerokość spoiny: 1 - 6 mm
Temperatura podczas stosowania i wiązania od: + 5st.C do + 25st.C
Ruch pieszy: po 24 godzinach
Wytrzymałość użytkowa: po około 3 dniach
Zużycie: (w zależności od szerokości i głębokości spoiny, oraz od wymiarów płytek) 0,1 - 1,1 kg / m2
Odporność na temperatury: od - 20st.C do + 60st.C
Termin przydatności do użycia: 24 miesiące od daty produkcji

  artykuły powiązane z produktem  

Najnowsze na forum
tikol
Awatar użytkownika
Postów: 44
Re: Odchudzanie - bielizna
data » 24.04.2019, 22:26
Rozumiem, że to ma być wysokiej klasy bielizna wyszczuplająca i modelująca, to na pewno ta jest godna uwagi . Znajoma nie raz już tam zamawiała
Matalena
Awatar użytkownika
Postów: 150
Re: Inwestycja w magazyn
data » 24.04.2019, 21:48
Prowadzenie magazynu wiąże się z koniecznością wprowadzania nowoczesnych rozwiązań. Przed wszystkim warto pomyśleć o zautomatyzowaniu
Paturatu
Awatar użytkownika
Postów: 45
Re: Ogrzewanie pompą ciepła w duecie z fotowoltaiką
data » 24.04.2019, 21:18
Mnie też zaciekawiło to rozwiązanie ogrzewania czyli pompa ciepła i zasięgnęłam opinii w temacie tutaj Także rozważam opcję pompa ciepła
el2
Awatar użytkownika
Postów: 172
Re: Remont samemu czy z ekipą?
data » 24.04.2019, 19:45
To zależy. Jeśli chodzi o remont biura, to najlepiej zdecydować się na realizację fit out . Remont biura powinien być wykonany profesjonalnie.
Grom32
Awatar użytkownika
Postów: 65
Re: Samochód dla rodziny - jaki?
data » 24.04.2019, 19:12
Na pewno warto będzie rozejrzeć się za jakimś kombi, tylko pamietaj o foteliku, niby taka oczywistość a ja mam na koncie mandat za jego brak.
STREFA PARTNERA
kuma.pl
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt