chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

ATLAS ETICS numerem jeden w rankingu systemów ociepleń Portalu ChemiaBudowlana.info

16.12.2014
Ogłoszono wyniki rankingu „Systemu Ociepleń – Firma Roku 2014”. W internetowym plebiscycie Portalu ChemiaBudowlana.info zwyciężył ATLAS z systemem ociepleń ATLAS ETICS. Spośród blisko czterech tysięcy głosów, które otrzymał łódzki producent, ponad 65% zostało oddanych przez fachowych wykonawców, co dodatkowo podkreśla sukces firmy, blisko współpracującej z fachowcami.

Chemia budowlana - ATLAS ETICS numerem jeden w rankingu systemów ociepleń Portalu ChemiaBudowlana.info
Głosowanie trwało od 15 września do 30 listopada 2014 r. Internauci w okresie trwania konkursu, mogli oddać swój głos na jedną z 18 firm jako producenta systemowych rozwiązań do termoizolacji. W plebiscycie głosowali wykonawcy, inwestorzy indywidualni, hurtownicy oraz architekci i projektanci. W ramach głosowania, uczestnicy zaznaczali również najważniejsze właściwości, które decydują o wyborze danego systemu do realizacji inwestycji. Najwięcej głosów, bo aż 3.864 otrzymał system ociepleń ATLAS ETICS, co stanowi 27.5% wszystkich zgłoszeń.

- W dobie projektów wprowadzanych w życie zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, budynków energooszczędnych, rozwiązań proekologicznych oraz rosnących wymagań inwestorów, zwycięstwo w rankingu systemów ociepleń jest szczególnie ważne – mówi Dominika Sumisławska-Subko, Kierownik Grupy Produktowej w firmie ATLAS. – To ukoronowanie naszych prac nad ciągłym udoskonalaniem oferty asortymentowej w segmencie termoizolacji, aby w jak największym stopniu odpowiadała ona na potrzeby wszystkich stron zaangażowanych w proces realizacji inwestycji pod kątem właściwości roboczych i użytkowych.
REKLAMA:


Spośród osób głosujących na łódzkiego producenta, aż 65% stanowili fachowcy. Ranking wykazał, że wykonawcy w wyborze produktów i systemowych rozwiązań marki ATLAS kierują się przede wszystkim zaufaniem do wyrobów, ich wysoką jakością i dostępnością. Podobne czynniki zaznaczyli także inwestorzy i architekci. Dla fachowców specjalizujących się w pracach ociepleniowych ważna była również łatwość użytkowania wyrobów w trakcie montażu poszczególnych elementów termoizolacyjnych. Wykonawcy docenili również lojalnościowy „Program Fachowiec” oferowany przez łódzkiego producenta. Z oczywistych względów, dla właścicieli punktów dystrybucji, prócz łatwości aplikacji i jakości, istotną rolę ogrywa także atrakcyjna cena.

- Tak wysoki wynik wśród wykonawców to dla nas dodatkowa nagroda i sukces – dodaje Dominika Sumisławska-Subko. – Nasze działania opierają się w dużym stopniu na współpracy z fachowcami, którzy nie tylko współtworzą magazyn „ATLAS fachowca” czy Portal AtlasFachowca.pl, ale również uczestniczą w walidacjach nowowprowadzanych produktów, testując ich właściwości pod kątem codziennej pracy. Tak było m.in. z tynkami cienkowarstwowymi SAH, wchodzącymi w skład systemu ociepleń ATLAS ETICS, które powstały we współpracy z Certyfikowanymi Fachowcami ATLAS i specjalistami ds. koloru. Tym bardziej pragnę podziękować wykonawcom za docenienie naszych rozwiązań systemowych.

System ATLAS ETICS stworzono z myślą o wykonywaniu termoizolacji oraz termomodernizacji budynków przy użyciu styropianu (EPS). Głosujący w rankingu docenili wysoką jakość materiałów oferowanych w ramach systemu, uniwersalność rozwiązania systemowego (objawiającą się m.in. możliwością precyzyjnego dostosowania klejów i tynków cienkowarstwowych do inwestycji) oraz pełną i sprawdzoną kompatybilność poszczególnych elementów składowych, co stanowi jedną z podstaw skuteczności ocieplenia. Uczestnicy plebiscytu docenili fakt, iż ATLAS ETICS to wyjście naprzeciw oczekiwaniom zarówno inwestorów, jak i fachowców, związanych z kosztami i czasem wykonania. Przykładem udoskonaleń ułatwiających prace jest m.in. brak konieczności kołkowania (w przypadku budynków o wysokości do 12 m, przy stosowaniu brytów o grubości do 15cm i odpowiednio stabilnego podłoża) oraz gruntowania podłoża pod tynk (w przypadku zastosowania zaprawy klejącej ATLAS Stopter K-50, wyprodukowanej na bazie białego cementu).Głosujący na materiały łódzkiego producenta, zwrócili uwagę na kleje, które ATLAS oferuje w systemie w dwóch wersjach – do montażu termoizolacji oraz do przyklejenia elementów ocieplenia i wykonywania warstwy zbrojącej, zarówno na ścianach, jak i stropach. Duża różnorodność zapraw umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych inwestycji: z łatwością można je dopasować do warunków, w których przeprowadzane są prace (np. spadku temperatury). Kleje zapewniają trwałe połączenie podłoża z materiałem izolacji cieplnej oraz ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Tworzą odpowiednio mocne i równe podłoże pod tynki ATLAS, których jakość również wpłynęła na wysoką ocenę systemu.

W ramach ATLAS ETICS możliwe jest stosowanie tynków mineralnych, jak i polimerowych. Wyjątkową popularnością cieszą się wprowadzone w 2012 roku tynki SAH (silikonowy, akrylowy oraz dwie hybrydy – silikonowo-silikatowa i akrylowo-silikonowa). Nie tylko usprawniają i przyspieszają one prace ociepleniowe dzięki wyjątkowym cechom roboczym, ale stanowią trwałe i eleganckie zamknięcie termoizolacji: są odporne na szereg szkodliwych czynników (atmosferycznych, mechanicznych, biokorozję) i zdobią fasadę domu w modnych kolorach zebranych w palecie 200 pastelowych i 200 intensywnych barw. Co więcej, tynki w systemie ATLAS ETICS pozwalają na wykończenie elewacji w odniesieniu do konkretnych cech budynku (wiek, konstrukcja, charakter użytkowania) i warunków na co dzień otaczających inwestycję (wysokie zanieczyszczenie, wilgotność i zalesienie, drgania spowodowane intensywnych ruchem kołowym).

Chemia budowlana -  Fot. ATLAS
Fot. ATLAS
Przeczytaj również: Atlas pobił 248 marek
Szczegółowe dane dotyczące systemów ociepleń ATLAS są dostępne na stronie www.atlas.com.pl.

Źródło: ATLAS

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.6)

Najnowsze na forum
Masertiger
Awatar użytkownika
Postów: 5
Re: Bloki betonowe z wypustkami
data » 05.06.2020, 13:18
Składy hale i mury z bloków betonowych robi ADZ System http://adz-system.pl/ 519 535 700 biuro@adz-system.pl 34-120 Andrychów ul.Słowackiego
Kryzys
Awatar użytkownika
Postów: 291
Re: Tatuaż?
data » 05.06.2020, 12:17
Spotkałam się wśród swoich znajomych, że przynajmniej 70% z nich (mam tu na myśli tych, co zrobili sobie tatuaż) ma zamiar lub już się ich
aleksy3
Awatar użytkownika
Postów: 51
Re: Frezowanie CNC
data » 05.06.2020, 9:45
w różnych wymiarach – 3D i 5D oferuje Gatner Technology Group. Wykorzystują postępowe rozwiązania i park maszynowy składający się m.in. z
Kleja
Awatar użytkownika
Postów: 281
Re: Alkoholizm
data » 05.06.2020, 9:10
Żeby wyjść z alkoholizmu, trzeba jeszcze tego
Kleja
Awatar użytkownika
Postów: 281
Re: W jaki sposób wykonać reklamę
data » 05.06.2020, 9:09
Nie ma jednej najlepszej reklamy, tutaj potrzebna jest
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt