chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Jastrych cementowy Kerakoll

16.05.2012
Jastrych cementowy to ważny i nieodzowny element każdego budynku. Jego zadaniem jest wyrównanie powierzchni i stworzenie podkładu pod układanie materiałów wykończeniowych: płytki, kamień naturalny, parkiet, wykładziny elastyczne.

Chemia budowlana - Jastrych cementowy Kerakoll
Jastrych cementowy to zaprawa przygotowywana bezpośrednio na budowie, składająca się z cementu (spoiwa), kruszyw mineralnych (piasku) i wody.

REKLAMA:


Ze względu na obecność cementu czas dojrzewania takiej zaprawy, to znaczy gotowości jastrychu do układania na nim warstw wykończeniowych, jest dość długi i wynosi przy tradycyjnych cementach ok. 7 dni na każdy centymetr grubości jastrychu!

Każdy sztuczny sposób skrócenia tego czasu, poprzez np. wietrzenie, dogrzewanie powierzchni wpływa na obniżenie parametrów końcowych jastrychu i tym samym do jego zniszczenia.

Dzięki spoiwu Keracem® Eco produkcji Kerakoll możemy ten czas maksymalnie skrócić zachowując jednocześnie deklarowane, bardzo wysokie parametry końcowe wykonanego podkładu.

Znając częste problemy z zaopatrzeniem we właściwej jakości kruszywa Kerakoll daje do dyspozycji gotową mieszankę kruszyw konfekcjonowanych w wygodnych do transportu i użycia workach.

Keracem Kwarc jest mieszanką wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych o odpowiedniej frakcji i wilgotności. Po zmieszaniu ze spoiwem Keracem Eco otrzymujemy zaprawę do wykonania jastrychu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie blokujemy frontu prac na budowie jednocześnie mamy pewność, że nasz jastrych będzie pewnym i trwałym elementem naszego budynku.

Źródło: Kerakoll

Autor: Kerakoll - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)
Najnowsze na forum
Lusiak Marian
Awatar użytkownika
Postów: 331
Re: czy istnieją paroizolacje aktywne
data » 07.07.2015, 14:19
Jakoś nie do końca kumam o co chodzi Czyżby bolek_i_lolek mieli (miał)
Pytam wiec jestem
Awatar użytkownika
Postów: 46
Czy deska barliniecka to dobry pomysł na podłogę?
data » 07.07.2015, 12:37
Jak w temacie. Proszę o podanie plusów i minusów takiego
Samuel Sz
Awatar użytkownika
Postów: 117
Re: Co sądzicie o mebelkach BLACK RED WHITE?
data » 07.07.2015, 12:33
Właśnie dzisiaj, bez ostrzeżenia, rozpadł mi się stolik tek znakomitej firmy
Szaplerski
Awatar użytkownika
Postów: 109
Re: Schody kręcone
data » 07.07.2015, 12:23
A ja mam zdjęcie ze stronki http://pinstake.com/spiral-staircase-ga ...
Samuel Sz
Awatar użytkownika
Postów: 117
Re: Okno - odporność na wiatr
data » 07.07.2015, 12:14
Jestem naprawdę bardzo ciekawy, czy lokalni dystrybutorzy handlujący oknami znanych marek biorą pod uwagę wskazówki opisane w załączonym
STREFA PARTNERA
zlecenia, budowa, remonty
         
Copyright 2015 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt