chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Jastrych cementowy Kerakoll

16.05.2012
Jastrych cementowy to ważny i nieodzowny element każdego budynku. Jego zadaniem jest wyrównanie powierzchni i stworzenie podkładu pod układanie materiałów wykończeniowych: płytki, kamień naturalny, parkiet, wykładziny elastyczne.

Chemia budowlana - Jastrych cementowy Kerakoll
Jastrych cementowy to zaprawa przygotowywana bezpośrednio na budowie, składająca się z cementu (spoiwa), kruszyw mineralnych (piasku) i wody.

REKLAMA:


Ze względu na obecność cementu czas dojrzewania takiej zaprawy, to znaczy gotowości jastrychu do układania na nim warstw wykończeniowych, jest dość długi i wynosi przy tradycyjnych cementach ok. 7 dni na każdy centymetr grubości jastrychu!

Każdy sztuczny sposób skrócenia tego czasu, poprzez np. wietrzenie, dogrzewanie powierzchni wpływa na obniżenie parametrów końcowych jastrychu i tym samym do jego zniszczenia.

Dzięki spoiwu Keracem® Eco produkcji Kerakoll możemy ten czas maksymalnie skrócić zachowując jednocześnie deklarowane, bardzo wysokie parametry końcowe wykonanego podkładu.

Znając częste problemy z zaopatrzeniem we właściwej jakości kruszywa Kerakoll daje do dyspozycji gotową mieszankę kruszyw konfekcjonowanych w wygodnych do transportu i użycia workach.

Keracem Kwarc jest mieszanką wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych o odpowiedniej frakcji i wilgotności. Po zmieszaniu ze spoiwem Keracem Eco otrzymujemy zaprawę do wykonania jastrychu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie blokujemy frontu prac na budowie jednocześnie mamy pewność, że nasz jastrych będzie pewnym i trwałym elementem naszego budynku.

Źródło: Kerakoll

Autor: Kerakoll - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)
Najnowsze na forum
Martyneek899
Awatar użytkownika
Postów: 1
Jaka herbata lub kawa?
data » 24.11.2015, 20:21
Od pewnego czasu mam wielkiego smaka na różne napoje takie jak herbata czerwona i zielona, palona kawa, znalazłam taki o to sklep , godny uwagi ?
Lusiak Marian
Awatar użytkownika
Postów: 373
Re: Malowanie balustrady na balkonie
data » 24.11.2015, 14:48
Tego rodzaju preparaty nie znoszą chłodu! Przykłady: ALTAX - najlepiej stosować w temperaturach +10 - +25 stopni C. DREWNOCHRON Impregnat - +5 -
Lusiak Marian
Awatar użytkownika
Postów: 373
Re: RANKING STRON INTERNETOWYCH - DACHÓWKI
data » 24.11.2015, 14:44
Podoba mi się strona Creatona
gimlik
Awatar użytkownika
Postów: 35
Re: Malowanie balustrady na balkonie
data » 24.11.2015, 14:08
W sensie - jakieś ograniczenia w temacie temperatur? Jeśli tak, to jakie dokładnie? Bo przecież dolna granica temperatur nie jest mała. Chyba
Karolina Wasik
Awatar użytkownika
Postów: 3
Re: Jakie okna wybrać?
data » 24.11.2015, 6:40
Nie lepiej sprawdzą się np. takie -? chyba właśnie o zmniejszenie strat ciepła chodzi
STREFA PARTNERA
zlecenia, budowa, remonty
       
Copyright 2015 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt