chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Nie mocuj się ze stelażami! Jest opcja dużo wygodniejsza i… tańsza

26.11.2019
Musisz zamocować na ścianie albo suficie płyty gipsowo-kartonowe lub OSB, ale masz już dość używania nieporęcznych i trudnych w montażu tradycyjnych stelaży aluminiowych? Sięgnij po ATLAS M-SYSTEM 3G. Dzięki temu łączniki do mocowania płyt zamontujesz szybko, sprawnie i sam. Poza tym zaoszczędzisz pieniądze, a także pozbędziesz się niepotrzebnych odpadów.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Fachowcy nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Montowanie tradycyjnych stelaży do mocowania płyt gipsowo-kartonowych, OSB na ścianach, sufitach i poddaszach to w zasadzie już przeszłość. Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka. Są nieporęczne, nie da się ich zamontować w pojedynkę, sama praca trwa długo, a potem trzeba jeszcze poświęcić sporo czasu na sprzątanie odpadów.

Sensowna alternatywa dla przestarzałej technologii


Na szczęście istnieje sensowna alternatywa, która wypiera z rynku tradycyjne stelaże. Chodzi o ATLAS M-SYSTEM 3G, dzięki któremu mocowanie płyt nie urasta do rangi trudnego zadania.

W jakich przypadkach możemy wykorzystać ATLAS M-SYSTEM 3G? Jest on uniwersalny. Przydaje się, jeśli mamy do czynienia z płytami gipsowo-kartonowymi, z materiałów drewnopochodnych, które chcielibyśmy zamontować na ścianach, sufitach, skosach i poddaszach. Umożliwia wykonywanie obudów kanałów wentylacyjnych oraz instalacyjnych. Ale nie tylko. Za pomocą zestawu z łatwością poradzimy sobie z podwieszanymi sufitami. Można go stosować w nowo wykańczanych pomieszczeniach, jak i przy pracach remontowych, szczególnie podczas adaptacji strychów i poddaszy.

Zestaw składa się z talerzy montażowych (polipropylenowych lub stalowych), śrub mocujących o długościach L100- L250, tulei rozporowych z tworzywa sztucznego o średnicach 8-12 mm oraz stalowych wkrętów do mocowania płyt do talerzyków o średnicy 3,5 mm.

Szybko, prosto, w pojedynkę!


Dlaczego używanie zestawu ATLAS M-SYSTEM 3G jest dużo korzystniejsze od stosowania tradycyjnych stelaży? Po pierwsze, montuje się go szybko, łatwo i przyjemnie. I co chyba najważniejsze – bez przeszkód można to robić w pojedynkę! Dzięki temu nie musimy szukać dodatkowych rąk do pomocy. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm budowlanych, którym notorycznie brakuje pracowników. Szacuje się, że w Polsce chodzi nawet o 120 tys. osób.

ATLAS M-SYSTEM 3G, w przeciwieństwie do stelaży (wraz z wkrętami, pchełkami, kołkami i łącznikami), jest bardzo poręczny, wygodny i lekki. Dlatego transport opakowania ważącego zaledwie 1,5 kg, zawierającego wszystkie niezbędne elementy do wykonania montażu płyt gipsowo-kartonowych, nie nastręcza żadnych problemów.

REKLAMA:

Po co przepłacać?


Zestaw produkowany przez firmę Atlas ma kolejną ważną przewagę nad tradycyjnymi stelażami. Szczególnie uwidacznia się ona w małych pomieszczeniach. ATLAS M-SYSTEM 3G pozwala radykalnie zredukować odległość pomiędzy poszyciem a podłożem. Nawet do 1 cm!

Ale to nie wszystko. Nawet w przypadku, gdy dodatkowo musimy zmierzyć się z rurami i kablami, system daje możliwość szybkiego montażu płyt. Oczywiście przy zachowaniu wymaganej stabilności mocowania. I jeszcze jedna rzecz – używanie ATLAS M-SYSTEM 3G nie wiąże się z traceniem czasu na wyrzucanie pozostałych po pracy odpadów. Dlaczego? Bo po prostu ich nie ma.

Pracę z tradycyjnymi stelażami trudno też obronić ze względów finansowych. Okazuje się, że korzystanie z ATLAS M-SYSTEM 3G (koszt jednego opakowania to ok. 100 zł, wystarcza na 4 m kw. suchej zabudowy) jest po prostu tańsze. Potwierdzają to fachowcy!

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Najnowsze na forum
Flugusz
Awatar użytkownika
Postów: 378
Re: Projektant wnętrz
data » 04.07.2020, 22:58
W Szczecinie gdyby ktoś z Was szukał dobrego projektanta wnętrz to ja polecam Panią Klaudię Ulińską. Stworzy dla Was projekt, wizualizację a
luisek11
Awatar użytkownika
Postów: 90
Re: Rolety zewnetrzne - Gdynia
data » 04.07.2020, 21:49
Ja właśnie zamówiłem rolety, ale wewnętrzne od . Widziałem takie u znajomego i bardzo sobie je
Grom32
Awatar użytkownika
Postów: 378
Re: Dom, w którym mieszka osoba z Alzheimerem
data » 04.07.2020, 18:34
A nie myślałeś może o opiece w domu seniora? będzie to lepsze rozwiazanie ponieważ w miejscach takich jak to http://domseniora24.pl/ seniorzy
tikol
Awatar użytkownika
Postów: 172
Re: Koszt współpracy z projektantem wnętrz?
data » 04.07.2020, 17:53
Wszystko zależy od zakresu usług projektanta, powierzchni mieszkania. Im większe tym zasady za m2 liczą mniej. Ceny podane na stronie ma
ellkaa
Awatar użytkownika
Postów: 62
Re: Jak rozpoznać czy drzewo do kominka jest suche?
data » 04.07.2020, 12:29
Nie znam si ę na tym, wiem że drzewo najlepiej żeby suche było dobrze się pali. Długo składowane w odpowiednich warunkach. Dlatego zamawiam na
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt