chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Nie mocuj się ze stelażami! Jest opcja dużo wygodniejsza i… tańsza

26.11.2019
Musisz zamocować na ścianie albo suficie płyty gipsowo-kartonowe lub OSB, ale masz już dość używania nieporęcznych i trudnych w montażu tradycyjnych stelaży aluminiowych? Sięgnij po ATLAS M-SYSTEM 3G. Dzięki temu łączniki do mocowania płyt zamontujesz szybko, sprawnie i sam. Poza tym zaoszczędzisz pieniądze, a także pozbędziesz się niepotrzebnych odpadów.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Fachowcy nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Montowanie tradycyjnych stelaży do mocowania płyt gipsowo-kartonowych, OSB na ścianach, sufitach i poddaszach to w zasadzie już przeszłość. Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka. Są nieporęczne, nie da się ich zamontować w pojedynkę, sama praca trwa długo, a potem trzeba jeszcze poświęcić sporo czasu na sprzątanie odpadów.

Sensowna alternatywa dla przestarzałej technologii


Na szczęście istnieje sensowna alternatywa, która wypiera z rynku tradycyjne stelaże. Chodzi o ATLAS M-SYSTEM 3G, dzięki któremu mocowanie płyt nie urasta do rangi trudnego zadania.

W jakich przypadkach możemy wykorzystać ATLAS M-SYSTEM 3G? Jest on uniwersalny. Przydaje się, jeśli mamy do czynienia z płytami gipsowo-kartonowymi, z materiałów drewnopochodnych, które chcielibyśmy zamontować na ścianach, sufitach, skosach i poddaszach. Umożliwia wykonywanie obudów kanałów wentylacyjnych oraz instalacyjnych. Ale nie tylko. Za pomocą zestawu z łatwością poradzimy sobie z podwieszanymi sufitami. Można go stosować w nowo wykańczanych pomieszczeniach, jak i przy pracach remontowych, szczególnie podczas adaptacji strychów i poddaszy.

Zestaw składa się z talerzy montażowych (polipropylenowych lub stalowych), śrub mocujących o długościach L100- L250, tulei rozporowych z tworzywa sztucznego o średnicach 8-12 mm oraz stalowych wkrętów do mocowania płyt do talerzyków o średnicy 3,5 mm.

Szybko, prosto, w pojedynkę!


Dlaczego używanie zestawu ATLAS M-SYSTEM 3G jest dużo korzystniejsze od stosowania tradycyjnych stelaży? Po pierwsze, montuje się go szybko, łatwo i przyjemnie. I co chyba najważniejsze – bez przeszkód można to robić w pojedynkę! Dzięki temu nie musimy szukać dodatkowych rąk do pomocy. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm budowlanych, którym notorycznie brakuje pracowników. Szacuje się, że w Polsce chodzi nawet o 120 tys. osób.

ATLAS M-SYSTEM 3G, w przeciwieństwie do stelaży (wraz z wkrętami, pchełkami, kołkami i łącznikami), jest bardzo poręczny, wygodny i lekki. Dlatego transport opakowania ważącego zaledwie 1,5 kg, zawierającego wszystkie niezbędne elementy do wykonania montażu płyt gipsowo-kartonowych, nie nastręcza żadnych problemów.

REKLAMA:

Po co przepłacać?


Zestaw produkowany przez firmę Atlas ma kolejną ważną przewagę nad tradycyjnymi stelażami. Szczególnie uwidacznia się ona w małych pomieszczeniach. ATLAS M-SYSTEM 3G pozwala radykalnie zredukować odległość pomiędzy poszyciem a podłożem. Nawet do 1 cm!

Ale to nie wszystko. Nawet w przypadku, gdy dodatkowo musimy zmierzyć się z rurami i kablami, system daje możliwość szybkiego montażu płyt. Oczywiście przy zachowaniu wymaganej stabilności mocowania. I jeszcze jedna rzecz – używanie ATLAS M-SYSTEM 3G nie wiąże się z traceniem czasu na wyrzucanie pozostałych po pracy odpadów. Dlaczego? Bo po prostu ich nie ma.

Pracę z tradycyjnymi stelażami trudno też obronić ze względów finansowych. Okazuje się, że korzystanie z ATLAS M-SYSTEM 3G (koszt jednego opakowania to ok. 100 zł, wystarcza na 4 m kw. suchej zabudowy) jest po prostu tańsze. Potwierdzają to fachowcy!

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Najnowsze na forum
danek
Awatar użytkownika
Postów: 28
Re: Szukam dobrego adwokata
data » 08.12.2019, 20:14
Nie precyzujesz o jaką sprawę chodzi bo prawnicy specjalizują się w różnych dziedzinach prawa. Ze swej stromy mogę polecić krakowską
Hamster
Awatar użytkownika
Postów: 189
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?
data » 08.12.2019, 18:34
Na wymiar o wiele lepsze Polecam firmę - doradzą i pomogą wybrać idealne meble do danej
Kokin33i
Awatar użytkownika
Postów: 23
Re: Jakie dekoracje do sypialni
data » 08.12.2019, 12:24
Ja tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na portal https://e-dekoracje.com.pl/ z ogromną dawką wiedzy oraz propozycji
jjusti18
Awatar użytkownika
Postów: 257
Re: Jakie cechy powinien mieć projekt domu dla niepełnospraw
data » 08.12.2019, 8:36
Według mnie taki dom powinien mieć prostą konstrukcję, powinien być funkcjonalny i odpowiednio przestrzenny. Dlatego ja na pewno w tym kierunku
Kryzys
Awatar użytkownika
Postów: 212
Re: Wakacje
data » 07.12.2019, 17:11
Planujemy wakacje 2020 i to grupą sześciu osób. Chcemy jechać do Chorwacji, tam na miejscu wynająć apartament, który nas pomieści. Aby koszty
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2019 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt