chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Atlas do usuwania zabrudzeń po farbach, gruntach i tynkach

14.03.2019
ATLAS ŚRODEK DO USUWANIA ZABRUDZEŃ PO FARBACH, GRUNTACH I TYNKACH to produkt skutecznie eliminujący zabrudzenia po farbach zewnętrznych i wewnętrznych, tynkach, emulsjach gruntujących i gruntach sczepnych z powierzchni materiałów budowlanych. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie sprzątanie po przeprowadzonych pracach remontowo-budowlanych jest pozornie trudne!

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Czyszczenie pozostałości po farbach, tynkach czy środkach gruntujących, szczególnie po zakończeniu prac remontowych, jest zadaniem niełatwym. Szorując czy zdrapując ostrymi narzędziami niejednokrotnie uszkodzeniu ulegały powierzchnie nimi zabrudzone: stolarka okienna, parapety czy profile balkonowe po zakończonych pracach elewacyjnych. Dzięki nowemu środkowi ATLAS usuwanie zabrudzeń po farbach, gruntach czy tynkach jest łatwe i nie powoduje uszkodzenia czyszczonej powierzchni.

Szerokie zastosowanie


ATLAS DO USUWANIA ZABRUDZEŃ PO FARBACH, GRUNTACH I TYNKACH to produkt bezpieczny dla bardzo szerokiej gamy powierzchni. Może być stosowany (przed zastosowaniem właściwym zalecane jest przeprowadzenie próby) na: płytkach ceramicznych, płytkach kamiennych, powierzchniach chromowanych, powierzchniach lakierowanych, stolarce okiennej i balkonowej (drewno, aluminium i tworzywo sztuczne), a także na powierzchniach betonowych, piaskowca, dachówki cementowej i ceramicznej, jak również z kostki brukowej i parkietów lakierowanych czy paneli podłogowych.

REKLAMA:


Szeroka jest nie tylko gama powierzchni, ale także lista rodzajów zabrudzeń i powłok dyspersyjnych do których środek ATLAS jest dedykowany. Z powodzeniem może być wykorzystywany do eliminacji pozostałości z farb akrylowych, lateksowych, silikatowych, silikonowych, emulsji gruntujących, tynków akrylowych, silikatowych, silikonowych, hybrydowych, a także gruntów kontaktowych, impregnatów akrylowych i silikonowych, tłuszczy, smarów i smoły.

Łatwa aplikacja


ATLAS DO USUWANIA ZABRUDZEŃ PO FARBACH, GRUNTACH I TYNKACH rekomendowany jest do bezpośredniego użycia. W zależności od stopnia zabrudzenia może być jednak rozcieńczany wodą (max. w stosunku 1:5). Aby usunąć zabrudzenia należy rozprowadzić go na podłożu i pozostawić na 15 min. W przypadku miejsc intensywnie zabrudzonych warto przygotować tzw. kompres, czyli powierzchnię przykryć tkaniną nasączoną środkiem. Wszelkie czyszczone powierzchnie, po zakończeniu procesu czyszczenia, należy dokładnie umyć wodą.

Nowa linia produktów ATLAS


Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS to zestaw 15 produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Więcej informacji na temat ATLAS DO USUWANIA ZABRUDZEŃ PO FARBACH, GRUNTACH I TYNKACH oraz innych nowych produktów znaleźć można na www.atlas.com.pl.

ATLAS DO USUWANIA ZABRUDZEŃ PO FARBACH, GRUNTACH I TYNKACH dostępny jest w opakowaniach o pojemności 1l.

Cena cennik ATLAS: 25 zł/ opakowanie.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Najnowsze na forum
Ailis
Awatar użytkownika
Postów: 138
Re: Budowa domu za granicą.
data » 24.05.2019, 7:56
No na pewno jest o wiele więcej spraw, które trzeba załatwiać. Ta budowa nie odbywa się w PL tylko za granicą więc i pewnie tłumaczenie też
misse
Awatar użytkownika
Postów: 104
Re: Droga elewacja czy tania elewacja?
data » 23.05.2019, 23:20
droga czy tania... powiem że taka która ma najlepsze parametry - na taką elewację najlepiej stawiać. i tutaj warto wspomnieć o systemie płyt
justynastar
Awatar użytkownika
Postów: 105
Re: Gdzie zamówić meble?
data » 23.05.2019, 21:54
ja nie mam przekonania do tych lokalnych dostawcow, wolelismy wybrac meble z https://www.agatameble.pl/inspiracje i na ich stronie tez znalezlismy
qrka
Awatar użytkownika
Postów: 17
Re: Tani vps
data » 23.05.2019, 21:46
chcesz dobry hosting? ja korzystam z nazwa.pl oni maja naprawde dobre oferty, no i programy partnerskie,
qrka
Awatar użytkownika
Postów: 17
Re: Domeny
data » 23.05.2019, 21:44
ja ostatnio przenosilam domene na nazwa.pl zerknij sobie na ich strone tam bedziesz mial wszystkie szczegolowe
STREFA PARTNERA
kuma.pl
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt