chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Wyjątkowe właściwości tynków i farb elewacyjnych ATLAS

06.06.2017
Zachowanie pięknego wyglądu i trwałego koloru elewacji przez wiele lat to życzenie każdego inwestora i wykonawcy. Systemy Ociepleń ATLAS to trwałość, estetyka i bezpieczeństwo fasad, a także unikatowe cechy pozwalające wykonawcom na realizację zleceń niemal w każdych warunkach.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Trwałość


Nowoczesna i wykonana zgodnie z najwyższymi standardami elewacja to gwarancja nie tylko pięknego wyglądu, ale również ochrona ścian przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Dzięki nowej gamie wyrobów do Systemów Ociepleń ATLAS utrzymanie pięknego wyglądu ścian zewnętrznych, bez obaw o zabrudzenie, blaknięcie kolorów czy rozwój mikroorganizmów jest bardzo proste!

Linia produktów do Systemów Ociepleń ATLAS to produkty o unikatowych właściwościach. Wyróżniają się silną hydrofobizacją (zdolnością do samoczyszczenia elewacji) i podwyższoną udarnością (odpornością na uderzenia mechaniczne). Z powodzeniem mogą być stosowane na budynkach zlokalizowanych w pobliżu dróg o dużym natężeniu ruchu, a także w miastach oraz na terenach o dużym zanieczyszczeniu środowiska. Wykorzystane w recepturze dodatki hydrofobizujące zapewniają brak przylegania kurzu i brudu do powierzchni wyprawy oraz możliwość ich spłukiwania podczas opadów atmosferycznych.
Przeczytaj również: Tynkowanie i malowanie elewacji
REKLAMA:


Elewacje wykonane z wykorzystaniem produktów ATLAS są wysoce odporne na promieniowanie UV. Silnie hydrofobowa powierzchnia skutecznie ogranicza nasiąkliwość wyprawy, ograniczając niebezpieczeństwo wnikania zanieczyszczeń i rozwoju zabrudzeń.

Nowością, która z powodzeniem może być stosowana ze wszystkimi tynkami dyspersyjnymi ATLAS, jest dodatek letni HOTER DL. Umożliwia on pracę tynkami dyspersyjnymi w temperaturze do +35oC. Unikatowe cechy dodatku nie wpływają na zmianę parametrów własnych tynków, jednocześnie zapewniając jego neutralność dla pozostałych właściwości materiału.

Estetyka


Bogactwo struktur, wzornictwo, dowolność kompozycji i intensywne kolory to najważniejsze wyróżniki Systemów Ociepleń ATLAS. Szeroka oferta produktowa w ramach systemów ATLAS ETICS, ATLAS ETICS PLUS i ATLAS ROKER oferuje różnorodne możliwości kreowania rozwiązań.

Warstwy dekoracyjne elewacji stanowić może efektowne wykończenie tynku o fakturze drewna (z wykorzystaniem CERMIN WN oraz ATLAS BEJCA), tynk mineralny o strukturze piaskowca (z CERMIT PS), a także odzwierciedlający motyw kamienia lub cegły CERMIT N100 oraz tynk mozaikowy DEKO M.

Bezpieczeństwo


Tynki i farby elewacyjne ATLAS to nie tylko nieszablonowe efekty i bardzo bogata paleta kolorów – również w intensywnych tonacjach. Produkty, co potwierdziły prowadzone przez niezależnych wykonawców testy, znacząco wpływają na szybkość, wygodę i łatwość aplikacji.

Dzięki wysokiej wydajności (tynki max. 2,2 kg/m2, farby klasa 1 i 2 – wydajność 8 m2) przyczyniają się do obniżenia kosztów poniesionych na inwestycję. Ponadto, dzięki dodatkom, mogą być stosowane w temperaturach 0-5 stopni C (ESKIMO) oraz 25-35 stopni C.

Kompleksowa oferta i nowoczesne rozwiązania gwarantujące uzyskanie najwyższej jakości powierzchni elewacji to najważniejsze cechy nowej oferty Systemów Ociepleń ATLAS. W połączeniu z nowoczesnymi narzędziami dostępnymi na na stronie firmy sprawiają, że efektowne kształtowanie trwałej i pięknej elewacji staje się niezwykle proste.


Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.8)

Najnowsze na forum
zenka
Awatar użytkownika
Postów: 478
Bezpieczeństwo w firmie
data » 04.04.2020, 0:51
Cześć, jak dbacie o bezpieczeństwo w Waszych firmach? Ja sądzę,że szkolenia ppoż i bhp są bardzo ważna sprawa. Warto je przeprowadzić np.
luisek11
Awatar użytkownika
Postów: 72
Re: Zwiększenie zakresu budowlanych uprawnień projektowych d
data » 03.04.2020, 23:49
Na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/ możecie znaleźć świetny program do nauki na uprawnienia budowlane. Duża baza pytań i wysoka
luisek11
Awatar użytkownika
Postów: 72
Re: Prawo budowlane
data » 03.04.2020, 22:40
W tym przypadku warto sprawdzić , gdzie znajdziecie profesjonalny program do nauki na uprawnienia budowlane. Pytania w większości powtarzają się
Kermit
Awatar użytkownika
Postów: 27
Re: Prezent dla brata
data » 03.04.2020, 15:11
Zależy co brat lubi i jakie ma zainteresowania. Mój ucieszył się z vouchera na lot w tunelu aerodynamicznym w Wielkopolsce. Lubi czasami poczuć
Kryzys
Awatar użytkownika
Postów: 261
Re: Czy oszczędzanie ma sens?
data » 03.04.2020, 15:04
Ja niestety nie potrafię oszczędzać. Może też nie mam takich środków, by oszczędzać. Po prostu wszystko idzie na bieżące wydatki. Gdybym
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt