chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
wiadomości w chemia budowlana biznes w chemia budowlana prasa w chemia budowlana targi w chemia budowlana szkolenia w chemia budowlana ogloszenia w chemia budowlana ogloszenia w chemia budowlana
Europejski przemysł cementowy na drodze do  neutralności klimatycznej cementu i betonu do roku 2050 w całym łańcuchu dostaw
Europejski przemysł cementowy na drodze do neutralności klimatycznej cementu i betonu do roku 2050 w całym łańcuchu dostaw(21.01.20)
CEMBUREAU potwierdza deklarację przemysłu cementowego o gotowości do działań zgodnych z Europejskim Zielonym Ładem.
Soudal  na targach Budma 2020
Soudal na targach Budma 2020(20.01.20)
4 lutego w Poznaniu wystartuje najnowsza, 29. edycja targów BUDMA. Swoje propozycje zaprezentuje m.in. lider innowacyjności w sektorze chemii budowlanej – firma Soudal.
Przystępnie i rzetelnie o styropianie - STYROPIAN.men, edycja 2020
Przystępnie i rzetelnie o styropianie - STYROPIAN.men, edycja 2020(16.01.20)
Postaci STYROPIAN.men, symbolizujące różne odmiany i aplikacje styropianu, po raz kolejny przystępnie podsumowują najważniejsze cechy dobrej termoizolacji i obalają budowlane mity.
Śnieżka Winter Cup – zimowe zmagania zakończoneŚnieżka Winter Cup – zimowe zmagania zakończone Fasada Roku wchodzi na poziom międzynarodowy. Baumit Life Challenge czas, start!Fasada Roku wchodzi na poziom międzynarodowy. Baumit Life Challenge czas, start! Raport za 2019 rok  - jak remontują Polacy?Raport za 2019 rok - jak remontują Polacy? Blåkläder już w Polsce!Blåkläder już w Polsce! Prezentacje o charakterze edukacyjnym dla obecnych i przyszłych profesjonalistów branży budowlanejPrezentacje o charakterze edukacyjnym dla obecnych i przyszłych profesjonalistów branży budowlanej Dokarmianie ptaków z Mrówką HrubieszówDokarmianie ptaków z Mrówką Hrubieszów Caparol Polska po raz drugi Laureatem Godła Inwestor w Kapitał Ludzki!Caparol Polska po raz drugi Laureatem Godła Inwestor w Kapitał Ludzki! XVI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „Materiały i Technologie Energooszczędne - Budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym”XVI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „Materiały i Technologie Energooszczędne - Budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym” VII Konferencja Przemysłu Chemii BudowlanejVII Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej II Dzień StaliII Dzień Stali CEMEX prezentuje album „Wykorzystanie rozwiązań natury w walce ze zmianami klimatu”CEMEX prezentuje album „Wykorzystanie rozwiązań natury w walce ze zmianami klimatu” Konkurs na najlepszą pracę dyplomową nt. poliuretanuKonkurs na najlepszą pracę dyplomową nt. poliuretanu Konferencja Naukowo-Techniczna "POLIURETANY 2019"Konferencja Naukowo-Techniczna "POLIURETANY 2019"
Czytaj więcej wiadomości
”Ważne jest, aby być autentycznym"
”Ważne jest, aby być autentycznym"(17.01.20)
O CV, które potrafi zmienić życie i o szczeblach kariery menadżerskiej, a także o ciężkiej pracy, planach na...
Przystępnie i rzetelnie o styropianie - STYROPIAN.men, edycja 2020
Przystępnie i rzetelnie o styropianie - STYROPIAN.men, edycja 2020(16.01.20)
Postaci STYROPIAN.men, symbolizujące różne odmiany i aplikacje styropianu, po raz kolejny przystępnie podsumowują najważniejsze cechy dobrej termoizolacji i obalają budowlane mity.
Raport za 2019 rok  - jak remontują Polacy?
Sobota dla Polski, czyli szansa na szybszy rozwój gospodarczySobota dla Polski, czyli szansa na szybszy rozwój gospodarczy AkzoNobel dzięki przejęciu Mauvilac umocni pozycję na rynku farb w Afryce SubsaharyjskiejAkzoNobel dzięki przejęciu Mauvilac umocni pozycję na rynku farb w Afryce Subsaharyjskiej Nowe Centrum Serwisowe Remmers w WarszawieNowe Centrum Serwisowe Remmers w Warszawie Ujemna rentowność firm budowlanych z GPW po II kw. 2019Ujemna rentowność firm budowlanych z GPW po II kw. 2019 Posadzka żywiczna typu „kamienny dywan” w pierwszym salonie AMG w Europie Posadzka żywiczna typu „kamienny dywan” w pierwszym salonie AMG w Europie AkzoNobel przejmuje Mapaero i wzmacnia działalność w branży farb wykorzystywanych w lotnictwie i kosmonautyceAkzoNobel przejmuje Mapaero i wzmacnia działalność w branży farb wykorzystywanych w lotnictwie i kosmonautyce Śnieżka w 13. edycji konkursu „Raporty Społeczne”Śnieżka w 13. edycji konkursu „Raporty Społeczne” Ceny w budownictwie - analiza PSBCeny w budownictwie - analiza PSB Nowy serwis Fundacji Śnieżki Twoja SzansaNowy serwis Fundacji Śnieżki Twoja Szansa Solidna podpora dla najdłuższego mostu świata Solidna podpora dla najdłuższego mostu świata Ceny usług remontowych rosną, a Polacy zlecają coraz więcej pracCeny usług remontowych rosną, a Polacy zlecają coraz więcej prac W Polsce przybywa dróg betonowychW Polsce przybywa dróg betonowych Awans Śnieżki w zestawieniu „Gazety Finansowej” Awans Śnieżki w zestawieniu „Gazety Finansowej” Jakie farby wybierają Polacy? -  raport z badania opinii publicznej Jakie farby wybierają Polacy? - raport z badania opinii publicznej Selena S.A. odpowiedzialna społecznie – koszulka i medal Mistrza Świata dla chorego chłopcaSelena S.A. odpowiedzialna społecznie – koszulka i medal Mistrza Świata dla chorego chłopca
Zobacz nowe wydanie IZOLACJI - 11/12/2019
Zobacz nowe wydanie IZOLACJI - 11/12/2019(06.12.19)
W listopadowo-grudniowym numerze miesięcznika IZOLACJE piszemy m.in. o okładzinach podłogowych. Radzimy też, jak usuwać nadmiar wilgoci z przegród budowlanych.
Nowy numer IZOLACJI - 10/2019
Nowy numer IZOLACJI - 10/2019(29.10.19)
W październikowym wydaniu miesięcznika IZOLACJE piszemy m.in. o wtórnych hydroizolacjach wykonywanych metodą iniekcji uszczelniających oraz o elementach konstrukcyjnych z ceramiki budowlanej.
IZOLACJE 9/2019
IZOLACJE 9/2019(17.10.19)
W nowym numerze miesięcznika IZOLACJE przedstawiamy m.in. mechaniczne metody wykonywania wtórnych hydroizolacji poziomych. Piszemy też o elastycznej izolacji z tworzywa sztucznego.
Soudal  na targach Budma 2020
Soudal na targach Budma 2020(20.01.20)
4 lutego w Poznaniu wystartuje najnowsza, 29. edycja targów BUDMA. Swoje propozycje zaprezentuje m.in. lider innowacyjności w sektorze chemii budowlanej – firma Soudal.
10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji "Maintenance"
10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji "Maintenance"(07.01.20)
"SIPUR" był jednym z Patronów 10-tych Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji "MAINTENANCE" w Krakowie. Nasz związek po raz pierwszy wziął udział w tym wydarzeniu zorganizowanym na terenie EXPO Kraków.
"Dzień Budowlanych"
"Dzień Budowlanych"(07.01.20)
Przedstawiciel "SIPUR" uczestniczył w oficjalnych obchodach Dnia Budowlanych. Organizatorem uroczystości był Związek Zawodowy Budowlani, którego przewodniczącym jest Zbigniew Janowski.
NAJBLIŻSZE TARGI:
[01.01.1970]
[01.01.1970]
[01.01.1970]
Tikkurila przeszkoli  studentów ASP w Krakowie i Warszawie
Tikkurila przeszkoli studentów ASP w Krakowie i Warszawie(19.11.19)
Ponad 60 studentów weźmie udział w warsztatach „Farby w architekturze” prowadzonych przez ekspertów Tikkurila na Wydziałach Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i Warszawie.
quick-mix szkoli uczniów z Zespołu Szkół w Suchej Beskidzkiej
quick-mix szkoli uczniów z Zespołu Szkół w Suchej Beskidzkiej(22.10.19)
W dniu 17 października w Zespole Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej odbyło się szkolenie z zakresu murowania cegły klinkierowej.
Tikkurila Academy - warsztaty dla wykonawców
Tikkurila Academy - warsztaty dla wykonawców(16.10.19)
Szkolenia z cyklu Tikkurila Academy prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów marki, posiadających bardzo duże doświadczenie praktyczne oraz najnowszą wiedzę dotyczącą technik malowania.
NAJBLIŻSZE SZKOLENIA:
ILOŚĆ OGŁOSZEŃ W/G REGIONÓW
 war-maz: 5   zachpom: 5   pom: 5   podl: 5   wlkp: 5   kuj-pom: 5   maz: 28   lubel: 5   łódz: 5   lubu: 5   dlnśl: 5   opol: 5   świę: 5   podk: 5   ślą: 7   mał: 5 
PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA
w ofercie: w nazwie firmy: po miejscowości:
ILOŚĆ FIRM W/G REGIONÓW SZUKAJ FIRM W/G PARAMETRÓW:
 war-maz: 3   zachpom: 5   pom: 9   podl: 2   wlkp: 33   kuj-pom: 15   maz: 92   lubel:    łódz: 24   lubu: 4   dlnśl: 33   opol: 3   świę: 11   podk: 20   ślą: 36   mał: 26 
nowości na rynku baza produktów przeglądy produktów
Fotoreportaż
Wywiady, opinie, komentarze
”Ważne jest, aby być autentycznym" ”Ważne jest, aby być autentycznym"
O CV, które potrafi zmienić życie i o szczeblach kariery menadżerskiej, a także o ciężkiej pracy, planach ...
Prezes firmy Greinplast opowiada o przyszłości branży chemii budowlanej i nie tylko Prezes firmy Greinplast opowiada o przyszłości branży chemii budowlanej i nie tylko
Polski producent, światowa ...
System zabudowy RIGIPS HABITO<sup>™</sup> ułatwi rozbudowę Centrum Rehabilitacji REPTY System zabudowy RIGIPS HABITO ułatwi rozbudowę Centrum Rehabilitacji REPTY
Inwestycja REPTY 16 tyś m² płyty ...
Galerie
Brillux ..więcej niż farba
Brillux ..więcej niż farba(07.08.13)
Od pewnego czasu możemy zauważyć coraz liczniej pojawiające się na polskim rynku budowlanym produkty niemieckiej marki Brillux.
Bezpieczna zima bez poślizgu
Bezpieczna zima bez poślizgu(07.11.12)
Na sezon zimowy Weber przygotował produkt Leca® KERAMZYT antypoślizgowy. Kruszywo przeznaczone jest do posypywania śliskich, oblodzonych nawierzchni dróg, ulic, chodników, schodów, podjazdów, itp. w celu eliminacji zjawiska poślizgu...
Technika maszynowa Sto
Technika maszynowa Sto(07.04.10)
Sto-ispo przygotowało specjalną ofertę z zakresu nowoczesnej techniki maszynowej, której zastosowanie minimalizuje pracochłonność i pozwala na zmniejszenie kosztów robót wykonywanych na budowach...
Jak wybrać mieszarkę do zapraw
Jak wybrać mieszarkę do zapraw(30.06.11)
W celu poprawnego wymieszania jakiejkolwiek zaprawy należy zastosować odpowiednie urządzenie mieszające...
maszyny w chemia budowlana narzędzia w chemia budowlana akcesoria w chemia budowlana
Poradnik
Czytelnia
Sonda
Wybierz najpopularniejszą markę oferującą kleje do ceramiki
Alpol
Atlas
BASF
Baumit
Bolix
Cekol
Ceresit/Henkel
Fast
Inter-Grąd
Knauf Bauprodukte
Kreisel
Mapei
Sopro
Weber, Weber Deitermann
Sika
TYTAN / Selena
Quick-mix
Bostik
Najnowsze na forum
aleksy3
Awatar użytkownika
Postów: 27
Re: Usługi brukarskie
data » 21.01.2020, 8:23
Oferta układania kostki brukowej, granitowej, klinkierowej oraz wszelkiego innego typu nawierzchni na placach manewrowych, podjazdach, podwórkach,
Dzennika5
Awatar użytkownika
Postów: 95
Re: czy klimatyzacja jest dobra dla zdrowia?
data » 20.01.2020, 21:59
Pewnie nie, ale nie ma się tym co przejmować, tylko po prostu nie przesadzić i uważać. Macie jakieś problemy ze zdrowiem? Tu warto zerknąć
ahowca
Awatar użytkownika
Postów: 58
Re: Monitoring do domu - jaki wybrać?
data » 20.01.2020, 19:20
Jeśli ja miałabym coś doradzić to najlepiej , najlepiej z opcją śledzenia obrazu zdalnie, tak aby można było podglądać co się dzieje w
paszek90
Awatar użytkownika
Postów: 252
Re: Budować dom, czy kupić mieszkanie w bloku?
data » 20.01.2020, 16:45
jestem za kupowaniem deweloperskich, jest nieco drożej ale w ciagu 5-10 lat to sie zwraca i mieszkasz w duzo lepszych warunkach. Wiem to z własnego
paszek90
Awatar użytkownika
Postów: 252
Re: deweloper mieszkania lublin
data » 20.01.2020, 16:26
Mieszkania deweloperskie to bardzo dobry sposób na posiadanie ladnego mieszkania w bardzo dobrej okolicy i o wysokim standardzie, polecam Ci się
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt