chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Gipsy, sucha zabudowa

Czytaj więcej chemia budowlana - Jak przywrócić ścianą dawne piękno?
sposób wyświetlania:
Gipsy, sucha zabudowa - tynki, gładzie gipsowe

... ATLAS GIPSAR UNI, wzmocniona polimerami biała gładź szpachlowa pozwalająca uzyskać jednolitą, mocną oraz gładką powierzchnię ścian i sufitów.

Cykl szkoleń Rigips z nakładania gładzi Thistle Multifinish metodą skimmingu

Premierowy pianoklej do płyt G-K, ma duże szanse by stać się tegorocznym hitem na rynku

Firma Franspol wprowadziła do swojej oferty nowy produkt - gotową gładź polimerową RAPTOR.

W Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie odbył się już po raz 4. Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy.

Ten unikalny międzynarodowy Konkurs miał swoje początki w Paryżu w 1998 roku. Zgłoszono wówczas 20 projektów z 15 krajów, konkurujących ze sobą zaledwie w dwóch kategoriach (Gipsy-Tynki i Płyty gipsowo-kartonowe).

Zabezpiecza powierzchnie wysokonasiąkliwe, mogące ulegać zabrudzeniu strukturalnemu w trakcie codziennej eksploatacji. Umożliwia łatwe usuwanie kurzu i brudu.

Wykończysz nimi ściany i sufity, zabudujesz poddasze lub ułożysz podkład podłogowy.

Badanie realizowane w ramach projektu Konsumencki Lider Jakości za cel główny przyjmuje wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku.

Tynki, tapety i farba odpadają ze ścian, a dodatkowo zauważasz brązowe, czarne lub żółte plamki? Jest na to rada.

Zgodnie z nowymi zasadami wprowadzania wyrobów budowlanych na rynek krajowy, od 1 stycznia 2017 roku Aprobatę Techniczną zastępuje Krajowa Ocena Techniczna (KOT).

Zaletą materiałów budowlanych produkowanych z gipsu są m.in: dobra izolacyjność cieplna i dźwiękowa, akumulacja ciepła, mała higroskopijność, ogniochronność oraz gładka powierzchnia. I najważniejsze - rozwiązania te pozwalają szybko, łatwo i kompleksowo wykonać zabudowę każdego pomieszczenia!

W ramach pierwszego etapu konkursu Dobry Wzór 2018, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego (IWP), płyty GYPTONE® Point 80 uzyskały tytuł „Produkt rekomendowany do konkursu”.

W dniach 23-25.03.2018 firma Rigips wspólnie z marką ISOVER brała udział w HOUSE DAYS, które odbyły się w Nadarzynie w hali PTAK Warsaw Expo.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt