chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Gipsy, sucha zabudowa

Masy Rigips z serii Q – z nimi zaczynasz i kończysz pracę!Masy Rigips z serii Q – z nimi zaczynasz i kończysz pracę! Oszczędność czasu i stuprocentowa precyzja – czyli płyta Rigips PRO typ A 12,5 z nadrukiemOszczędność czasu i stuprocentowa precyzja – czyli płyta Rigips PRO typ A 12,5 z nadrukiem Jak prawidłowo zabudować poddasze z użyciem konstrukcji z płyt g-k Rigips oraz profili i akcesoriów Rigistil?Jak prawidłowo zabudować poddasze z użyciem konstrukcji z płyt g-k Rigips oraz profili i akcesoriów Rigistil? Płyta G-K do kuchni lub łazienki? Koniecznie zwróć uwagę na oznaczenia!Płyta G-K do kuchni lub łazienki? Koniecznie zwróć uwagę na oznaczenia! Gipsowe czy wełniane - jakie płyty do zabudowy kasetonowej sufitów?Gipsowe czy wełniane - jakie płyty do zabudowy kasetonowej sufitów? Linie zmieniają wszystko – udoskonalona płyta Rigips PRO typ ALinie zmieniają wszystko – udoskonalona płyta Rigips PRO typ A Gładkie ściany z efektem regulacji mikroklimatuGładkie ściany z efektem regulacji mikroklimatu Nowe płyty gipsowo-kartonowe dedykowane poddaszom – szybsza praca, gładsze powierzchnie i bezpieczeństwo użytkownikówNowe płyty gipsowo-kartonowe dedykowane poddaszom – szybsza praca, gładsze powierzchnie i bezpieczeństwo użytkowników Funkcjonalny i bezpieczny pokój dla dziecka. Jak wykorzystać płyty gipsowo-kartonowe w aranżacji?Funkcjonalny i bezpieczny pokój dla dziecka. Jak wykorzystać płyty gipsowo-kartonowe w aranżacji?
Czytaj więcej chemia budowlana - Funkcjonalny i bezpieczny pokój dla dziecka. Jak wykorzystać płyty gipsowo-kartonowe w aranżacji?

Jak wykonać dobrą izolację podłoża z folii w płynie?

W pierwszej kolejności trzeba odpowiednio przygotować podłoże (zagruntować, usunąć niestabilne jego części). Przystępując do wykonania zasadniczej izolacji należy najpierw, przy użyciu specjalnej taśmy i kołnierzy, uszczelnić wszystkie połączenia ścian między sobą, ścian z podłogą, czy też przejścia rur. W pobliże uszczelnianego miejsca trzeba nanieść płynną folię, następnie przyłożyć element uszczelniający (taśmę lub kołnierz), docisnąć i cienko pokryć masą. Bezpośrednio potem należy nałożyć wałkiem lub pędzlem warstwę masy o jednakowej grubości na całą powierzchnię ściany czy podłogi tak, aby nie pozostawić porów. Nakładając masę ma taśmę uszczelniającą, naroże pionowe lub poziome, należy pozostawić na środku wolny pas o szerokości co najmniej 1 cm z każdej strony. Umożliwia to późniejsze swobodne rozciąganie się taśmy przy ruchach podłoża. Po przeschnięciu pierwszej warstwy, nanosi się drugą warstwę powłoki. Aby uzyskać właściwe zaizolowanie podłoża, wymagane jest wykonanie powłoki co najmniej dwuwarstwowej, o łącznej grubości 1-1,5mm.

Źródło: www.kreisel.pl/forum/
Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt