chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » Kontrastowy Multikulturalim Trendy MAGNAT 2012

Kontrastowy Multikulturalim Trendy MAGNAT 2012

27.03.2012
W różnorodności, na styku kultur i silnych, otwartych tożsamości rodzi się nowy odbiór wartości estetycznych, nowe oblicze piękna.

Chemia budowlana - Kontrastowy Multikulturalim Trendy MAGNAT 2012
Multikulturalizm, jeden z czterech trendów MAGNAT na 2012 rok, wyrósł z różnorodności kultur wzajemnie na siebie oddziałujących. Malowanie i tworzenie nowych przestrzeni jest ponadczasową przyjemnością. Ma to swoje odbicie we współczesnych wnętrzach. Komunikacja barw zestawionych w pomieszczeniach prowadzi do szczególnego efektu, powstałego w wyniku tego niecodziennego dialogu. Wyjątkowe zestawienie odcieni, niczym zestawienie różnych osobowości, jednocześnie kontrastuje i podkreśla się wzajemnie. Bogactwo różnorodności, poszukiwanie neutralnego tła i odkrywanie nowego oblicza piękna, stanowią fundament tego trendu.

Kontrastowe zestawienie kolorów wprowadza do wnętrza dynamikę zachęca do dialogu. Płynie z niego pozytywna energia i ważna lekcja tolerancji. Kolory farb MAGNAT - namiętny „Ognisty Karnelian” i gorący „Piasek Pustyni”, stanowią uzupełniający się nawzajem zgrany duet. Kreują nową przestrzeń przesiąkniętą duchem akceptacji. Tak jak bohaterowie trendu szukają wspólnego języka, tak te kolory tworzą między sobą niepowtarzalną komunikację.

Chemia budowlana - Kontrastowy Multikulturalim Trendy MAGNAT 2012
Wnętrza zaaranżowane z wykorzystaniem kolorów farb MAGNAT z trendu Multikulturalizm
są indywidualne, wyrażają nasze pasje i zainteresowania. Kolory nacechowane emocjonalnie, będące wyrazem naszej osobowości, przeżyć czy korzeni, stają się elementami budującymi przestrzeń.
Autor: Magnat - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt