chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » Bez kija nie podchodź…

Bez kija nie podchodź…

18.08.2010
Bez kija nie podchodź do malowania sufitu. Korzystając z kija malarskiego marki Richard pomalujesz pomieszczenie o wysokości nawet 5 metrów, a praca będzie o wiele łatwiejsza i potrwa zdecydowanie krócej, niż przy korzystaniu z drabiny.

Chemia budowlana - Bez kija nie podchodź…
Odnawianie wyższych partii ścian i sufitów to najtrudniejszy etap prac malarskich. Wymaga od malarza dużej sprawności i wytrzymałości związanej z długotrwałym trzymaniem rąk w górze. Przy wysokich pomieszczeniach możemy wspomagać się drabiną, ale to negatywnie wpływa na komfort pracy i finalny efekt malowania. Jedynym skutecznym i wygodnym sposobem na malowanie wysokich fragmentów mieszkania lub domu jest skorzystanie z kija malarskiego, do który przykręcimy odpowiedni wałek. Wtedy całość prac możemy wykonać z poziomu podłogi i na bieżąco kontrolować, czy na malowanych powierzchniach nie tworzą się smugi i zacieki. Przy zakupie kija malarskiego trzeba zwrócić szczególną uwagę na jego zasięg, wagę oraz możliwość przymocowania do wałka malarskiego lub pędzla. Warto również zaufać sprawdzonej firmie, takiej jak kanadyjski Richard, który wprowadził do swojej oferty nowe, lekkie kije malarskie o regulowanej długości.
Kije malarskie marki Richard sprawdzą się nie tylko podczas malowania sufitów, ale również całościowego odnawiania pomieszczeń. Przy wykorzystaniu kija malowanie ścian odbywa się bardzo sprawnie, a zmęczenie z nim związane równomiernie rozkłada się pomiędzy obie dłonie. W zależności od potrzeb użytkownika, Richard oferuje teleskopowe kije malarskie w 4 różnych rozmiarach. Najkrótszy model można ustawić na długość od 60 do 120 cm i doskonale sprawdzi się podczas malowania sufitu w standardowych mieszkaniach o wysokości 2,5 do 2,6 metra. Dla osób, które planują malowanie bardzo wysokich pokoi, holów przeznaczony jest najdłuższy kij o maksymalnym zasięgu 360 centymetrów.
REKLAMA:


Wszystkie modele wyposażone są w specjalny gwint dostosowany do wałków malarskich marki Richard oraz zatrzask blokujący samoczynne poluzowanie się wałka. Kije marki Richard wykonane są z wysokiej jakości aluminium, co decyduje o ich trwałości przy zachowaniu niskiej wagi narzędzia. Rękojeść kija pokryta jest antypoślizgową pianką, która gwarantuje pewny i wygodny chwyt. Regulacja długości kija odbywa się za pomocą praktycznego przycisku.

Informacje o produkcie:


Kije malarskie Richard
Długość: od 60 do 360 cm
Materiał: aluminium
Cena: od 99 zł brutto
Producent: Richard
Dystrybutor: B.M. Polska

Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt