chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » ECO malowanie z PARA

ECO malowanie z PARA

10.08.2010
Świat zwariował na punkcie ECO. Odżywiamy się ECO, ubieramy, ale także mieszkamy w ECO domach wykonanych ze „zdrowych” materiałów budowlanych. Wnętrzarski design idąc za tropem ekologii postawił na meble i dodatki wykonane z naturalnych surowców. A ściany? Też ekologiczne! Bogactwem przyjaznych środowisku kolorów zachwyca producent kanadyjskich farb PARA.

Chemia budowlana - ECO malowanie z PARA
PARA wie, że zdrowe otoczenie to podstawa symbiozy ze środowiskiem. Dlatego w palecie produktów znalazły się ekologiczne farby Essence. Ich technologia oparta jest na zerowej zawartości lotnych związków organicznych. Zwiększona emisja tych środków do atmosfery powoduje powiększanie się dziury ozonowej. Nie bez przyczyny zatem ekolodzy walczą o minimalizację ich zawartości w farbach i innych produktach chemicznych.

Farby Essence są przyjazne dla wszystkich, którzy troszczą się o środowisko, ale nie tylko. Jego zmniejszona emisja zapachu sprawia, że są przyjazne osobom wrażliwym. Mają także podwyższone parametry UV, dzięki czemu kolor na długi czas zachowuje swoje właściwości. Linia Essence dostępna jest w całej palecie kolorów, w kilku stopniach połysku. Farby można kupić w salonach PARA oraz Dekorian.
REKLAMA:


Chemia budowlana - ECO malowanie z PARA


Autor: PARA - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt