chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » XII edycja konkursu Saint-Gobain Trophy 2020

XII edycja konkursu Saint-Gobain Trophy 2020

26.02.2019
Saint-Gobain TROPHY to wyjątkowe wydarzenie w branży gipsowej i największy międzynarodowy konkurs w swoim rodzaju. Konkurs przeznaczony jest dla wykonawców, którzy w swoich realizacjach stosują Systemy suchej zabudowy wnętrz. Ma on na celu rozpoznanie i nagradzanie kunsztu oraz promowanie innowacji w zakresie płyt gipsowo-kartonowych.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips

Ten unikalny międzynarodowy Konkurs miał swoje początki w Paryżu w 1998 roku. Zgłoszono wówczas 20 projektów z 15 krajów, konkurujących ze sobą zaledwie w dwóch kategoriach (Gipsy-Tynki i Płyty gipsowo-kartonowe). Od tego czasu, konkurs TROPHY nieustannie ewoluuje i rozwija się. Dodawane są nowe kategorie dające możliwość udziału w Konkursie obiektom z różnych rynków i pokazywanie nowych doskonalszych rozwiązań technicznych.

W ostatniej 11 edycji konkursu, która odbyła się w 2018 roku w Lizbonie nominowanych było 87 projektów w 6 kategoriach konkursowych i wyłoniono 14 zwycięzców. W uroczystej Gali w Lizbonie uczestniczyło 450 osób z całego świata.
REKLAMA:


Wykonawcy w Konkursie Trophy wyłaniani są w dwóch etapach: 1szy etap to konkurs lokalny krajowy oraz etap 2gi międzynarodowy.

Finał konkursu - uroczysta Gala w bieżącej edycji odbędzie się w kwietniu 2020 w Atenach.

Lokalna Polska edycja konkursu TROPHY 2020 rozpoczyna się teraz i będzie trwała do 30 kwietnia 2019 roku.
Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt