chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » RIGIPS Konsumencki Lider Jakości 2018

RIGIPS Konsumencki Lider Jakości 2018

11.10.2018
Marka RIGIPS po raz drugi z rzędu zdobyła I miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości w kategorii: "Płyty gipsowo-kartonowe". Wyróżnienie zostało przyznane głosami klientów, w badaniu przeprowadzonym przez redakcję "Strefa Gospodarki", ogólnopolskiego Dziennika Gazety Prawnej.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips
Badanie realizowane w ramach projektu Konsumencki Lider Jakości za cel główny przyjmuje wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. Tegoroczną edycję badania przeprowadzono z udziałem ponad 12 tysięcy respondentów. W projekcie identyfikowany był m.in. stopień rozpoznawalności produktów i usług (wskaźnik świadomości marki) oraz poziom lojalności wobec marki/producenta. Wynikiem badania jest raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za najlepsze jakościowo na rynku.

Trwałość, najlepsze w opinii fachowców, odpowiednia cena, dobra jakość – to główne skojarzenia, jakie zdaniem ankietowanych osób wiążą się z marką RIGIPS. Złote Godło i tytuł Konsumencki Lider Jakości, marka RIGIPS otrzymała za sprawą ponad 1/3 głosów oddanych w kategorii „Płyty gipsowo-kartonowe".
REKLAMA:


Co sprawiło, że marka RIGIPS została uznana za Lidera Jakości? W uzasadnieniach wyboru padały m.in. takie argumenty: „dobre jakościowo produkty w stosunku do ceny, duże doświadczenie, dobra jakość i cena, wiem, ponieważ kupowałem płyty tej marki, produkują dobre, nie kruszące się płyty”.

Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości przyznany nam na podstawie opinii klientów jest dla nas największym wyróżnieniem. Za głosami oddanymi na RIGIPS stoją osoby, które wybrały nasze produkty i są zadowolone z ich użytkowania/stosowania. Jest to dla nas dowód ogromnego zaufania, oraz potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów oraz pozycji marki RIGIPS na rynku producentów suchej zabudowy.

W ofercie posiadamy innowacyjne produkty. RIGIPS to jedyna marka na rynku, która oferuje płytę RIGIPS PRO z miarką nadrukowaną na krawędziach. Z kolei płyta RIGIPS 4PRO to unikalny na rynku, innowacyjny produkt o czterech spłaszczonych krawędziach, który pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni, przy jednoczesnej oszczędności materiałów oraz czasu pracy. RIGIPS Habito to płyta gipsowo-kartonowa o zwiększonej wytrzymałości i odporności na uderzenia. Pozwala na zamocowanie obciążenia o wadze do 15 kg bezpośrednio do ściany przy użyciu zwykłego wkrętu do drewna. RIGIPS PRO AKU to linia specjalnych, dźwiękoizolacyjnych płyt gipsowo-kartonowych o zwiększonej izolacyjności akustycznej.Supermocne taśmy do narożników: AQUABEAD® i NO-COAT® - to najnowsze rozwiązanie do trwałego i zapewniającego wyjątkową wytrzymałość wykończenia naroży.RIGIPS przestrzega najwyższych standardów produkcji, w tym wymogów z zakresu ochrony środowiska. Płyty RIGIPS wytwarzane są z naturalnego gipsu, dzięki czemu powstają najwyższej jakości, bezpieczne dla zdrowia oraz komfortowe wnętrza. RIGIPS podąża za nowoczesnymi trendami. Nasze rozwiązania występują we wszystkich sektorach budownictwa i znalazły zastosowanie w wielu prestiżowych obiektach, takich jak m.in. Sala Kameralna NOSPR w Katowicach (nietypowe zabudowy akustyczne z płyt GLASROC H i F), czy biurowiec Google Campus w Warszawie (płyty GYPTONE BIG).

Wybierając produkty RIGIPS, użytkownik zyskuje wiele możliwości w zakresie aranżacji wnętrz, komfort czystego powietrza, komfort akustyczny, bezpieczeństwo pożarowe oraz doradztwo techniczne na każdym etapie budowy.

Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt